• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Mart 2019
  • 05:57
  WhatsApp
Hüseyin Taş:Ülkügücü’nde gollere devam edeceğim HABER:HÜSEYİN ARAT

adana toros gazetesi

 

 

Süper Amatör Küme’de ligin ilk yarısı’nda Yenibeygücü forması altında 11 maçta attığı 14 golle dikkatleri üzerine çeken futbolcular arasında yer alan ve ara transfer dönemi’nde Ülkügücü’ne transfer olan Hüseyin Taş,” Gollere yeni takımımda devam edeceğim inşallah.Parolamız sezon sonu’nda BAL Ligi’ne yükselmek.Bu anlamda arkadaşlarım ile elele verip kenetlenmiş vaziyetteyiz” dedi.

 

 

 

Yenibeygücü’nen bende

apayrı yeri var

Yenibeygücü Camiası’nın kendisi’nde apayrı bir yeri’nin olduğunu belirten Hüseyin Taş, “ Sarı-Kırmızılı takım altyapısı’ndan yetiştiğim bir kulüp. Bugünlere gelmemde çok önemli bir etken. Tam bir aile ortamı içerisinde mücadele verilmekte. Adana ve Türk futboluna sayısız yetenekli profosyonel futbolcular kazandırdı,kazandırmaya da devam ediyor. Bizlere de o şans geldi ama yaşadığımız sakatlıklar nedeniyle üst liglere gitme şansını yakalayamadık.

Buna da şükür. Benden her zaman desteğini esirgemeyen Kulüp Başkanı Ömer Yıldırım başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerine,Antrenör Cumali Aslan’a,Takım Kaptanı Vedat Mutlu’ya ve futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum.İkinci yarıda da başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Hüseyin Çalış’a övgü

“Ligin ikinci yarısı’nda,Allah izin verirse Ülkügücü forması giyeceğim” diyen tecrübeli golcü Hüseyin Taş, “ Kulüp Başkanı Hüseyin Çalış gerçekten de mükemmel bir insan ve yönetici. Başarıya gidilen yolda imkanlar dahilinde hiçbir fedekarlıktan kaçınmıyor. Bizlerle çok iyi diyaloglar içerisinde.Bu bizleri mutlu etmekte. Teknik heyet ve futbolcu kadrosu’nun da uyumu süper. İnşallah,birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz bizi lig sonunda BAL Ligi’ne taşıyacaktır. Bu anlamda üzerime düşen sorumluluğu yerine vgetirmek adına büyük bir özveride bulunacağım. Yenibeygücü forması altında attığı mgollerin devamını inanıyorum ki,Ülkügücü forması altında devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 


Yorumlar (1)