• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 06:23
  WhatsApp
Hakemlerden ASKF’ye ziyaret HABER:HÜSEYİN ARAT

ADANA TOROS GAZETESİ

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Adana Şube Başkanı Tülay Tapçı ve yönetim kurulu üyeleri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu (ASKF) ziyaret ederek Başkan Ahmet Bozan ve yöneticiler ile görüştü. Tapçı, “ Taban birlikleri ile Adana futbolunu daha iyi noktalara gelebilmesi adına devamlı bir araya gelerek sorunların çözümü için fikir alış verişi yapmamız gerekiyor” dedi.

Hakem ve Gözlemciler Derneği olarak bazı sıkıntılar ile mücadele ettiklerini ve yeni yeni kendilerine geldiklerini belirten Başkan Tülay Tapçı, “ Bu nedenle ziyaretlerimizde gecikme oldu. Bundan sonraki süreçte sık sık taban birliklerimiz ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunacağız. Adana futbolunun daha güçlü noktalara gelebilmesi adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğimizin bilinmesini istiyorum” dedi.

 

ASKF Başkanı Ahmet Bozan’da, “ Faal Futbol Hakemleri veGözlemcileri Derneği Başkanı Tülay Tapçı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Taban birliklerimiz ile uyumumuz çok iyi konumda. Önümüzdeki süreçte Dernek yönetimimizinde aramızda olacak olması bizleri mutlu edecektir. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum. Herkes birbirine yardımcı olup futbolumuzun sorunları için çözüm bulmalıyız” diye konuştu. Bu arada,Tapçı,Bozan’a çiçek takdim ederken ziyarette MUSA Der Başkanı Ragıp Okur ile Futbol İl Temsilcisi Bülent Oymacı da hazır bulundu.


Yorumlar (1)