• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 06:22
  WhatsApp
HACI BABA 2 Kebap karnavala lezzet kattı

ADANA TOROS GAZETESİ

ÖZEL HABER ŞANSER İLTAŞ – RÜYA KÜRÜMOĞLU

Adananın ünlü kebapçısı Hacı Baba, karnavalcılara sürpriz yaptı. Belediye Evleri Mahallesi Sadık Ahmet Bulvarı’ndaki Hacı Baba2 Kebap, portakal çiçeği festivalinde yerini aldı ve katılımcılara ücretsiz

MERKEZ PARKTA

Adana kebapçılığının merkezinde yer alan ünlü kebapçı, standını da Merkez Park’ta açtı. Nuri Ökten’in işletmeciliğini yaptığı Hacı Baba2, karnaval etkinliklerini gezenlerin hücumuna uğradı. Özellikle Adana dışından gelenler, Hacı Baba Kebap’tan yemek için sıraya girdiler.

KONSER DE CABASI

İşletmeci Nuri Ökten sadece kebap ikram etmekle kalmadı. Yanında Adana’nın nefis şalgamlarından, ezme salatalarından da ikram etti. Karnaval’a katılanlara kebap lezzetlerini ikram eden Hacı Baba 2 Kebap, Adana’nın sevilen sanatçısı Olcay Bilir ve piyanist Mehmet Bayhan’ın mini konseri ile karnavala farklı bir imza attı.

YILLARIN MARKASI

Adananın çeşitli semtlerinde şubeleri bulunan Hacı Baba Kebap, Mavi Bulvar’dan sonra Belediyeevleri Şubesini de bir süre önce hizmete açtı. Belediye Evleri, Turgut Özal Bulvarı ve 100 yıl semtlerine hizmet eden Hacı Baba’2 Kebap Adananın özelliklerinden olan el kıymasını en iyi pişiren restoranlar arasında yer alıyor. Yılların markası olarak büyük ilgi gören Hacı Baba Kebap, aynı ilgiyi karnavalda da görmenin mutluluğunu yaşadı.

KARNAVAL YARARLI

İşletmeci Nuri Ökten Karnavalın Adana’ya renk kattığını, zaman zaman yaşanan kötü olaylar nedeniyle zedelenen imajımızı düzelttiğini, karnaval için gelenlerin gerçek Adana ile tanıştığını, Adanalının kötü olayları konu olan insanlar olmadıklarını gördüklerini söyledi. Ökten ayrıca karnavalın Adana ekonomisine ve sosyal hayatına da önemli ölçüde maddi katkı sağladığını, daha da büyütülerek ve yurtdışında tanıtımı yapılarak gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etti.


Yorumlar (1)