• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 11 Aralık 2018
  • 23:30
 
Grup Her Telden alaturka ile büyüledi

Adanalı müzik eğitmenleri tarafından kurulan ve kısa sürede Adanalıların vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Grup Her Telden, bu kez, Hayal Kahvesi’nde gönülleri fethetti.

Şanser İLTAŞ – ÖZEL HABER

HER TELDEN ÂLA'TURKA"

Özellikle düğünlerin en çok aranan grubu olan ve tüm üyeleri müzik eğitmeni olan Grup Her Telden, Adanalılara unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok mekanda sahne alarak önemli başarılara imza atan Grup Her Telden, Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluştu. Bambaşka bir tarzla sahneye çıkan grup, "Her Telden Âla'Turka" adlı programlarıyla dinleyicilerinin gönüllerini bir kez daha fethetmeyi başardı.

YOĞUN PROGRAM

Grup Her Telden, fantezi müzikten türkülere unutulmayan, iz bırakan şarkılarla dinleyicilerine geçmişe doğru bir yolculuk yaptırdı. Yaklaşık 6 aydır yoğun olarak lansman geceleri, şirket yemekleri ve özellikle seçkin düğünlerde sahnede olduklarını belirten grup sözcüsü Taşkın Fırat Serin, “Her Telden Grubu olarak trio, duo ve tam kadro orkestramızla sevenlerimizle bir araya geliyoruz. Halkımızın ilgisine layık olmaya devam edeceğiz” dedi.

İLGİ BÜYÜK

Adana’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden de büyük ilgi gördüklerini belirten Fırat Serin, “Grup üyelerimizin tamamı müzik eğitmeni. Tüm üyelerimiz aynı zamanda birden fazla enstrümanı çalabiliyor. Geleneksel Anadolu müziğini modern müzikle harmanlıyoruz. Başarımızın sırrı burada. Yola ‘Düğün gibi düğün’ sloganıyla çıktık. Düğünler başta olmak üzere katıldığımız tüm etkinliklerden çok olumlu geri dönüşler aldık” diye konuştu.

OLUMLU TEPKİLER

Çıktıkları programlarda jazzdan Türk sanat müziğine kadar çok geniş bir repertuar sunduklarını kaydeden Grup Her Telden’in sözcüsü Fırat Serin, şunları söyledi; “Bugüne kadar çok güzel işlere imza attığımıza inanıyoruz. Aldığımız tepkiler de bunu gösteriyor. Sevenlerimize çok güzel sürprizlerimiz olacak. ‘Her Telden Âla'Turka’ bu sürprizlerimizden biriydi. Dinleyicilerimiz çok beğendi.”


Yorumlar (1)