• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 16:23
 
gelmeyen Magaye Gueye hafta sonu Adana’ya geldi. Teknik Direktör Cihat Arslan da daha önce, Magaye adında bir oyuncusunun olmadığını söylemişti.

Magaye Adana’da

Sezon başından bu yana kampa gelmeyen Magaye Gueye Adana’ya geldi. Turuncu-Beyazlı takımın 35 günlük kampına katılmayan Magaye Adana’ya döndü. Şimdiye kadar 4 kez noter tespiti yapılmasına ve defalarca kampa çağrılmasına rağmen 

Adanaspor'un yeni transferi Claudıu Bumba ve Enes Akyol’un da lisansı çıktı. Böylece 11 transferden 8 transferin lisansları çıkartılabildi.Gökhan Sazdağı, Eren Keleş ve Robert Feczesin'in de cuma gününe kadar evraklarının tamamlanıp lisanslarının yetişeceği öğrenildi. Ayrıca 7 oyuncunun ardından Diniz'in de lisansı vize edildi.

119 kombine satıldı

Kombine biletler satışa çıktığından bu yana Adanaspor’da 119 kombine satışı gerçekleşti.Şu ana kadar maraton tribününden 118 kombine satılırken, kapalı tribünden sadece 1 adet kombine satıldı. Kombine satışında Cuma gününe kadar artış beklenirken, henüz hedeflenen rakama ulaşılamadığı öğrenildi.

Batuhan’ı da Samsun kaptı

Forvet hattına takviye yapmak isteyen Adanaspor’un gündemine Batuhan Altıntaş gelmişti. Ancak Batuhan’ın transferi de gerçekleşmedi. Genç forvet oyuncusunun Samsunspor ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Adanaspor’un almak istediği solbek İshak Doğan’dan sonra Batuhan da Samsunspor’a gitmiş oldu.


Yorumlar (1)