• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:02
 
Gamze Güzellik 6.yılını kutladı

Üniversite öğrencisiyken makyaja merak sardı ve sonunda güzellik salonu açtı

 

ÖZEL HABER :Serdar Akın

 

Gamze Güzel’in yaşamı, Üniversite yıllarında, makyaj yapmaya merak sarmasıyla başladı. Kendi makyajını daha iyi yapmak isterken, bu işi daha iyi öğrenmek isteyen Gamze Güzel, sonunda güzellik salonu sahibi oldu.

MAKYAJI SEVİYORUM

Gamze Güzellik Markezi’nin 6. Yılını dostlarıyla kutlayan Gamze Güzel ‘Makyaj yapmayı seviyorum. Bugün burada 6.yılımızı kutlarken ayakta kalmamızın tek sebebi müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi ve itina sayesinde olmuştur. Personelimizin titizliği ve kullandığımız malzemeler başta olmak bütün işlemlerimizi  kaliteliden ödün vermeden yapmamız bize ayrıcalık getirdi’ dedi.

KARŞILIKLI DESTEK

Gamze Güzel 6. Yıla ulaşmanın işyeri-müşteri dayanışması olduğunu şöyle anlattı: Gamze güzellik merkezimiz 6. Yılında yoluna devam ediyor. Firmamızı 6 yıldır ayakta tutan ve bizi tercih eden tüm dost ve müşterilerimize buradan teşekkür ediyorum. Bu güne ulaşmamız karşılıklı iyi ilişkilerdir. Biz onlara değer veriyoruz. O’nlar da bizi seçiyorlar ”dedi.

PASTA KESTİ

Gamze Güzel, 6. Yıla ulaşmanın gururunu, en güzel hizmeti gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti yaratan personeliyle paylaştı. Yakın dostları ve personeliyle 6. Yıl pastasını kesen Gamze Güzel ‘Her işletme sahibine uzun ve bol kazançlı yıllar diliyorum. Müşterisine değer veren ayakta kalır. Yoluna devam eder’ diye işletme ilkelerinden sözetti.

ÇOK MUTLUYDU

Gamze Güzel 6. Yıla ulaşması nedeniyle çok mutlu olduğunu söyledi.Kesilen yaş pastayı 6.yıl sebebi ile kutlamaya gelen davetlilere ikram edildi.Gamze güzellik merkezine gelen davetlilerin yanı sıra müşteriler  de çok memnun olduklarını vurgulayarak şunları söylediler “Gamze güzellik merkezinin pembe salonunda oturmak bizleri çok mutlu ediyor.Güleryüzlü personeliyle birlikte bizlere gösterilen ilgiden son derece memnunuz.Bunun yanı sıra bakımlarımızı mükemmel bir şekilde modern aletleri sayesinde yapılması bizim için son derece önemlidir.Herkese tavsiye ediyoruz ”

BAY-BAYAN LAZER EPİLASYON YAPILIYOR

Bizim merkezimizde Bay-Bayan lazer ile epilasyon yapıldığını vurgulayan Gamze güzellik merkezinin sahibi Gamze Güzel “Bayanların yanı sıra baylar için de hizmet vererek bölgesel incelme dediğimiz karın bölgelerindeki yağlarının yok edilmesi uygulamasında teknolojinin son model aletleriyle bu işlemi yapıyoruz.Bunun yanında biz  Cilt bakımı,leke bakımını da aynı şekilde bay-bayan olarak yapıyoruz ve bu işin eğitimini alarak başladık. Başarılı olduğumuzu kendi müşterilerimiz sayesinde ve herkes tarafından taktirle karşılandığımızın ispatınıda yapmış bulunuyoruz. O yüzden şunu belirtmek istiyorum; Merkezimize Gelin ücretsiz danışmanlığınızı yapacaklarını ”ifade etti.

 KADINLARA MAKYAJ TAVSİYESİ

Makyaj yaptığınızda teninizin pütür pütür görünmesi,doğallıktan uzaklaşması ve makyajın gün içinde uçup gitmesi her kadın için can sıkıcı olduğunu belirten Gamze Güzel ayrıca makyaj öncesinde cildinize yapacağınız işlemler ile bu sorunları gidermek mümkündür.Makyaj yapmadan önce cildinizin sağlıklı bir zemine kavuşmasını sağlamalısnız.Ölü derilerden arınmış,gözenekleri temizlenmiş ve pürüzsüz bir ten,kusursuz makyaj olmazsa olmazdır.Cild tipiniz ne olursa olsun nemlendirmeye mutlaka ihtiyaç duyar.Yağlı ciltler su bazlı nemlendiricileri,kuru ciltler ise nem ihtiyacını karşılayacak yoğun yapıda bir nemlendirici ürünü makyajdan en az 10 dakika önce uygulamalıdır.Ten makyajının kusursuz görünmesi ve gün boyu kalıcı olması için fondötenin altina baz uygulamak harika bir çözümdür.Yağlı ciltler matlaşrıcı özelliği olan bazları,kuru ciltler ise ışıltı ve nem veren bazları kullanabileceklerini “söyledi.

 

 


Yorumlar (1)