• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 16:08
 
FRİNGE Restaurant açıldı

Adnan Menderes bulvarı üzerinde Göl manzaralı sabahları kahvaltınızı yapacağınız,öğle ve akşam yemeklerinde günün yorgunluğunu atacağınız bir mekan

ÖZEL HABER:SERDAR AKIN

Adana’da her geçen gün bir yenisi eklenen ve göl manzarası,havası ile gözlere hitap eden Adnan menderes bulvarı üzerinde hizmet vermeye başlayan FRİNGE restaurant & cafe açıldı.

Sade bir törenle açılışı gerçekleştirilen Fringe restaurant & Cafe’nin işletmeceliğini üstlenen Özgür Akın ve Salim Gürtaş öncelikle bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ettiklerini belirterek şunları söylediler “Uzun bir süredir işletmemizin dekorasyonu ile uğraşarak Adana’ya güzel bir mekan kazandırmanın gururunu yaşadıklarını “belirttiler. Fringe restaurant İşletmecileri salonlarının yaklaşık 500 kişi kapasiteli olduğunu vurgulayarak  maçların naklen yayınları için hizmete  girdireceklerini ve tüm Adana halkını beklediklerini” söylediler. 

ADNAN MENDERES BULVARINDA GÖL MANZARALI MEKAN

Geçtiğimiz gün Adnan Menderes bulvarı üzerinde Göl manzaralı sabahları kahvaltınızı yapacağınız,öğle ve akşam yemeklerinde günün yorgunluğunu atacağınız bir mekan olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.Bu arada lig maçlarınında izlenebileceği kapalı oturumunda bu hafta sonunda hizmete gireceğini özel olarak istenildiği taktirde 500 kişi kapasiteli salonda düğün,nişan vb. toplantıların yapılabileceğini belirttiler.Fringe restaurant’ın en büyük özelliği göl manzaralı oluşu ve sessiz,sakin şehrin gürültüsünden uzak çam ağaçlarının arasında sabah kahvaltısını ailelerizle birlikte yapacağınız mavi beyaz renkleriyle düzenlenmiş süper bir mekan olarak restaurantlar arasında yerini almış durumda.Akşamları ise nargile içmek için geniş ve ferah bir ortamda arkadaşlarınızla beraber olacağınız yerde fiyatlar ise uygun olduğunu vurguladılar.

Fringe restaurant & Cafe’nin açılışına Çukurova belediye başkan yardımcısı İsmail Özgen,Adana Lunapark tesislerinin sahibi İsa Önük,spor,iş,siyaset dünyasının tanınmış isimleri ile çok sayıda davetli katıldı.


Yorumlar (1)