• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 18:15
 
Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği kıyafet

ÖZEL HABER:Serdar Akın

Araştırmalara göre bir insanla ilk tanışmamızda onları görünüş, ses ve konuşmalarına göre değerlendiriyoruz. Tabii ki bunlardan en önemlisi karşıdaki insanın görünüşü ve kılık kıyafeti. İlk izlenimde erkekleri etkilemeniz için erkeklerin kadınlarda en sevdiği kıyafetleri bir araya getirdik.

Dekolte kıyafetleri çok seviyorlar

Erkeklerin kadınlar üstünde açık ve dekolteli kıyafetler görmeyi sevmesi bir sır değildir. Zarif omzu açık bir elbise, çok kısa olmayan miniler ve çok derin olmayan bluz dekolteleri sizi çekici gösterecektir. Ancak dekoltede abartıya kaçmak sizi seksi değil itici gösterir. Kadınların en çok dikkat çekici yanları ise gösterişli olmasından yana tercihlerini kullanıyorlar.

Yırtmaçlı elbiseler

Yırtmaçlı bir elbiseden yürüdükçe gözüken güzel bacaklar erkeklere mini elbiselerden çok daha seksi gelir. Yırtmacı abartmamaya özen gösterin. Nazik ve seviyeli bir yırtmaç sizi karşı konulamaz yapmaya yeterli olacaktır.

 

Yazlık elbiseler

Yazlık elbiselerden daha zarif ve feminen bir kıyafet hayal etmek çok zor. Özellikle de bu elbise giyen kadının vücut tipine uygunsa o kadını bir tanrıçaya çevirebilir. Bu yüzden erkeklerin yazlık elbiseler içindeki kadınlara zaafını anlamak hiç de zor değil.

 

Spor kıyafetlerle atkuyruğu

Spor kıyafetler giyen bir kadın arkadaş canlısı ve uyumlu gözükür. Hele üstünüzde tuttuğunuz takımın logosu varsa spora ilgili olmanız erkeklerin daha da ilgisini çeker. Atkuyruğu da aynı şekilde sizin rahat ve özgüvenli olduğunuzu gösterir. Ayrıca saçınızı at kuyruğu yapmak omuz, boyun ve kulaklarınızı açığa çıkardığı için erkeklerin hoşuna gider.

 

Yüksek bel pantolonlar

Yüksek bel pantolonlar belinizi ortaya çıkararak sizi daha feminen gösterir. Ayrıca kalçalarınızı çok güzel gösterirler. Kadınlarımızın giymiş olduğu yüksel bel pantolonlar modasını sürdürüken aynı hızla devam etmektedir.Erkeklerin yüksek bel pantolonları sevmesi için bu sebepler yeter de artar.

 

Dar kotlar

Erkeklerin neden kadınlar üzerinde dar kotlara bayıldığını çok düşünmemize gerek yok. Vücudunuza uygun dar bir kot sizi daha ince, bacaklarınızı daha uzun ve kıvrımlarınızı daha ilgi çekici gösterir.Bazı markalar çeşitli stil ve renklerde dar  kot pantolon üretmektedir. Popüler olmasının nedeni, basen ve bacaklara mükemmel uyumudur. Kot pantolon ne kadar dar,ne kadar eski olursa o kadar rahat olduğunu hepimiz biliriz. Üzerimize daha rahat otururlar ve bize sıkıntı vermezler. Bu yüzden; dünyanın en pahalı kategorisini oluşturan tüm bu markalar, müşterilerine en tarz kot pantolonları tasarlarken, rahatlıktan da ödün vermiyor.


Yorumlar (1)