• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:02
 
Erbek 'Karşılıksız ve sınırsız sevginin tek örneği annelerdir'

Erbek 'Karşılıksız ve sınırsız sevginin tek örneği annelerdir'

 

(Haber Merkezi)- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av. Aziz Erbek, dünyada ölçülemeyen en büyük sevginin anne sevgisi olduğunu belirterek, 'Sonsuz ve karşılıksız sevginin en yüce örneği anne sevgisidir.Anneler, eşi görülmemiş merhamet ve sabrın, özverinin sembolüdür.'dedi.

GELECEĞİMİZE YÖN VERİYORLAR

Av.Erbek annelerimizin kutsal bir sorumluluğu da üstlendiğine dikkat çekerek, 'Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım gibi anneler bir milletin kaderini değiştirebilir. En kutsal varlıklarımız olan annelerimiz, gelenek ve önemli değerlerimizin yaşatılması ve gelecek nesillere taşınmasında da önemli bir görev üstlenmişlerdir. Bizlerin geleceğine yön veren annelerimizi sadece belirli günlerde değil. her zaman sevgi ve saygıyla hatırlamalıyız.'dedi.

SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM

Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlayan Av.Erbek, 'Ülkemizde mutfakta yanan yangını en iyi bilen analarımız, kadınlarımızdır. Cephede evladını vatan uğruna kaybeden, yüreği evlat acısı ile kavrulan yine analarımızdır.Analarımızın göz yaşının durduğu,  ülkemizde barışın ve huzurun hakim olduğu iktidar en büyük özlemimizdir.Bu duygu ve düşüncelerle başta Şehit Annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, toprağa verdiğimiz annelerimizi ise saygı ve rahmetle anıyorum.'diye konuştu.

 

 

 


Yorumlar (1)