• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 18:44
  WhatsApp
Dualarımız NİMET Ana için

Dualarımız NİMET Ana için

ARAT ailesinin saygın büyüğü, merhum Faraç Arat’ın değerli eşi, Erden ve Zeki Arat’ın, Nedret Çalışkan, Asuman İltaş ve Songül Ökke’nin sevgili anneleri, rahmetli Nimet ARAT’ın ölümünün 9. Sene-i devriyesinde, Köprülü mahallesindeki aile mekanında mevlid-i şerif okutuldu, dualar edildi.

HERKES SEVERDİ

Merhum Nimet ARAT’ı, sinanpaşa ve Kışla başta olmak üzere Yüreğir cenahında herkes sever sayardı. Bu saygın özelliği ölümünün her sene-i devriyesinde O’nun aziz ruhuna dua göndermek için mevlid-i şerife icabet edenlerin çokluğuyla belli oldu. Bu kez de yüzlerce kişi gelerek Nimet Arat için dua ettiler.

DUALAR YANKILANDI

Rahmetli Nimet Arat’ın mevlid-i şerifini ifa etmek için 9 yıldır gelen hocaefendinin önderliğinde dualar göğe yükseldi. Köprülü mahallesi dualarla yankılandı. Akın akın gelenler de iftar sofrasında yerlerini aldıktan sonra, ellerini açıp dua dua ettiler.

BAŞKANLAR ORADAYDI

Mevlid’i Şerife Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Adana Barosu eski başkanı Av. Aziz Erbek, CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre, Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Genel Müdürü Ali Önal, Adanalı işadamı İlhan Demirdal, ASKF Başkanı Ahmet Bozan, ASKF Başkan Vekili Tufan Boydağ, ASKF 2. Başkanı Ergun Ulun, ASKF Denetleme Kurulu Başkanı Uğur Şekeroğlu, Yeşilyurt Demirspor Kulübü Başkanı Cem Şu, MHP Milletvekili Aday Adayı Müslüm Susar, Av. Günay Kaya, Ali Taşkıran, Kiremithanespor Kulübü Antrenörü Burhan Sürer, Adana Demirsporun unutulmaz futbolcularından Necati Değirmenci (Gıcı), Ahmet Ulucan, Tekin İncebaldır, İlhan Aslan,Yenibeygücü antrenörü Cumali Aslan, mahalle sakinleri ve ARAT ailesinin akraba, dost ve yakınları katıldı. 

 

 


Yorumlar (1)