• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:59
 
Dualar Ramazan Avcı için

Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halil Avcı’nın babası, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Murat Avcı’nın dedesi için mevlidi şerif okutuldu

 

Geçtiğimiz hafta vefat eden Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halil Avcı’nın babası, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Murat Avcı’nın dedesi merhum Ramazan Avcı için Reşatbey mahallesindeki evinin önünde mevlid-i şerif okundu ve dualar edildi.

 

ÇOK KALABALIKTI

 

Mevlid-i Şerife Avcı ailesi, akrabaları ve komşularının yanı sıra, iş ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri katılırken Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halil Avcı’nın ise çok üzgün olduğu gözlendi. Merhum Ramazan Avcı’nın vefatının 3. gününde Reşatbey mahallesindeki Esin apartmanının önünde mevlid-i şerif okunurken, aziz ruhuna dualar edildi.

 

BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİ

Merhum Ramazan Avcı için düzenlenen Mevlid-i Şerife Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar,Ticaret odası Başkanı Atilla Menevşe,Ticaret odası  ve sanayi odasının meclis üyeleri,çok sayıda işadamı ile siyasetin önde gelen isimlerinin yanı sıra akraba ve dostları  katıldı. Katılanlar Halil Avcı ile Orhan Avcı’ya başsağlığı dileklerinde bulundular.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ramazan Avcı iç in okutulan mevlid-i şerfi katılanları tek tek karşılayan ve aynı şekilde uğurlayan Halil Avcı ile Orhan Avcı herkese gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Halil Avcı ‘Baba acısı gibisi yok. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın’ dedi.

 


Yorumlar (1)