• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Nisan 2019
  • 12:46
  WhatsApp
Demirtaş, Ceyhan’da incelemede bulundu

(Haber Merkezi)- Vali Mahmut Demirtaş,  ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Ceyhan İlçesi’ nde ilk olarak Ceyhan Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Vali Demirtaş, burada Ceyhan Kaymakamı  Bayram Yılmaz ile Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ve kurum amirleri tarafından karşılandı.

Ziyareti sırasında ilçe kaymakamlık görevine yeni atanan Bayram Yılmaz’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Demirtaş, ilçenin genel durumu ve gerçekleştirilecek kamu hizmetleri hakkında Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz’dan  bilgi alan Vali Mahmut Demirtaş, verdiği bilgilerden dolayı İlçe Kaymakamı  Bayram Yılmaz’a teşekkür  ederek  tüm kaymakamlık çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.

VALİ DEMİRTAŞ ‘’CEYHAN GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’’ Nİ ZİYARET ETTİ

Kaymakamlık ziyareti ardından, ‘’Ceyhan Gazi ve Şehit Aileleri Derneği’’ni ziyaret eden Vali Demirtaş, gazilerle ve şehit aileleriyle bir araya geldi. Ceyhan Gazi ve Şehit Aileleri Derneği’ne yapılan ziyarette  Vali Demirtaş’a Ceyhan Kaymakamı  Bayram Yılmaz ile Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak da eşlik etti.

Vali Demirtaş, burada gazi ve şehitlerimizin ülkemiz için yaptığı fedakarlıkların asla unutulamayacağını ifade ederken şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek ailelerine başsağlığı diledi. Ziyareti esnasında Vali Demirtaş, daima gazilerin ve şehit ailelerinin yanlarında olacaklarını belirtti.

VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ CEYHAN ESNAFIYLA VE VATANDAŞLA BULUŞTU

Vali Mahmut Demirtaş ziyaretine ilçedeki Ada Taksi Durağı çalışanları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek devam etti. Ziyareti sırasında esnafa ‘bereketli kazançlar’ temennisinde bulunan Vali Demirtaş, esnafla sohbet etti ve esnafın taleplerini dinledi. Ardından vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşla çay içip sohbet ederek taleplerini dinledi.

Daha sonra Ada Taksi Durağı’ nı ziyaret eden  Vali Demirtaş, taksi esnafıyla da sohbet edip  bol kazançlar dileyerek tüm taksi durağı çalışanlarına, esnaf ve vatandaşlara ilgi ve duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini iletti.

 


Yorumlar (1)