• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Şubat 2019
  • 02:44
 
DEMİRSPOR’da yüzler gülüyor

Deplasmanda Altınordu’yu 1-0 mağlup etmeyi başaran Demirspor’da moraller yerinde.

Deplasmanda alınan galibiyetin kendileri için önemli olduğunu söyleyen Adana Demirspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, "Maçın ilk 10 dakikasına iyi başladık. Golü bulduktan sonra savunmaya yaslandık, gömüldük. Bu istemediğimiz bir şeydi. Altınordu'nun da pozisyonları vardı ama değerlendiremediler. Golden sonra Altınordu'nun bizden daha iyi oynadıkları bir gerçek. Bizim de pozisyonlarımız vardı, gol olabilirdi. Oyun içinde sıkıntılarımız vardı. Kazanmak güzeldi" dedi.

 HYPERLINK "http://twitter.com/home?status=Alt%C4%B1nordu-Adana%20Demirspor%20ma%C3%A7%C4%B1%20sonras%C4%B1...%20http%3A%2F%2Ftinyurl.com%2Fy8r2keqa" \o "Altınordu-Adana Demirspor maçı sonrası... Twitter'da Paylaş" \t "_blank" Eskişehirspor maçıyla ilgili öngörüde bulunan Kutlu, “Bu maçlar çok riskli ve tehlikeli maçlar. Hazırlıklarımıza hemen başladık. Eskişehirspor’un lisans problemi var fakat bu ligde her takım her takımı yenebiliyor” açıklamasında bulundu.

 

Kupa hazırlığı başladı

Yarın, Yeni Orduspor ile Türkiye Ziraat Kupası maçı oynayacak olan Mavi Lacivertliler ayaklarının tozu ile kupa maçı hazırlıklarına ara vermeden başladılar.

 


Yorumlar (1)