• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 17:47
 
“Cumhur İttifakı Millet Aklı” Adana’da şaha kalktı!

MHP’nin Adana’daki büyük buluşması coşkuyla gerçekleşti

 

(Haber Merkezi)- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı tarafından, 24 Haziran 2018’de yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleriyle ilgili genişletilmiş istişare toplantısı, muhteşem bir buluşma ve kucaklaşmaya sahne oldu.

ÜLKÜCÜLER SALONDAN TAŞTI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın ev sahipliğinde “Cumhur İttifakı Millet Aklı Adana’da Harekete geçiyor” adıyla icra edilen ve ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen toplantıda MHP Adana Milletvekilleri Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz, MYK Üyesi Uğur Öztürk, MDK Üyesi Fevzi Fırat Gözüyeşil, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, MHP Parti Müfettişi Sertan Duran, MHP ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, kadın kolları teşkilat temsilcileri, eski İl Başkanları Akın Özgür, Yılmaz Tankut, Kadir Üçkardeşler, Mustafa İzgioğlu, Yusuf Baş, eski Adana Milletvekili Ali Halaman da hazır bulundular. Büyük coşku ve heyecanın yaşandığı programda salona sığmayan partili vatandaşların önemli bir kısmı dışarıda kaldı.

Program; şehitlere saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve Kuran tilaveti ile başlarken, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu özetleyen Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin bugünleri işaret eden feraset ve basirete dayalı tespitlerinin de yer aldığı 15 dakikalık görsel sunum büyük ilgi gördü.

ERDOĞAN: DELİKANLI SİYASET YAPACAĞIZ

Açılış konuşmasını MHP Adana Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ahmet Erdoğan yaptı. Adana’da yapılan ve yapılacak olan yoğun çalışmaları anlatan Erdoğan, “MHP’nin mecliste en güçlü şekilde temsili için var gücümüzle çalışacağız. Bizim başımızı öne eğecek hiçbir şeyimiz yok. Delikanlı bir siyaset yapacağız. Masanın önünde de arkasında da aynı şeyi söyleyen Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, bizim başımızı hep dik gezdirdi. Biz de O’nu Adana’da mahcup etmeyeceğiz. Kapı kapı, ev ev gezeceğiz. Cumhur ittifakı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığını kazandıracağız, Mecliste yerimizi alacağız, milletimize görevimizi yerine getireceğiz. Korkanlardan, sinenlerden, pusanlardan olmayacağız.’’ mesajı verdi.

AVCI: ADANA’DAN SES VERİYOR, SÖZ VERİYORUZ…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, seçimlerine önemine değindi. Avcı “Bu vatanı kanlarıyla, canlarıyla vatan yapan ecdadın evlatları olarak, bir iftar sonrası Allah’a, Kuran’a, Peygamber’e hakaret eden yobazlar tarafından katledilen Ruhi Kıçılkıran’lara, ciğerlerine hava basılarak, öğrenci yurdundan aşağı atılarak şehit edilen Dursun Önkuzu’lara, kahpe kurşunlarla, hain tuzaklarla toprağa düşen 5 bin Ülkücü Şehidimize, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e, milli bekamızın mimarı yol başçımız, liderimiz Devlet Bahçeli’ye ve yüce Türk Milletine Adana’dan ses veriyor, söz veriyor ve haykırıyoruz; Devlet gülecek, millet yaşayacak, başaracağız, başaracağız.” şeklinde konuştu.

Avcı, ayrıca MHP Lideri Bahçeli’nin 1 Mayıs 2018 tarihli genelgesini okuyarak, bu genelgeye göre hareket edilmesini istedi.

SÖZLÜ: TÜRKİYE YENİDEN BAĞIMSIZLIK MÜCADELESİ VERMEDİYSE BUNU LİDERİMİZE BORÇLUDUR


Yorumlar (1)