• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 12:18
  WhatsApp
Çukurova Efes Spor ŞAMPİYON Çukurova Efes Spor Kulübü 2016 – 2017 Bölgesel Voleybol Lig sezonunda şampiyonluğunu ilan etti.Bayan Voleybol Takımı, karşılaştığı Karespor, Kozan BelediyeSpor ve Çukurova Voleybol spor takımlarını; Erkek Voleybol Takımı ise Karataş Turizm Spor Kulübü, Seyhan Yıldırım ve Volaş takımlarını mağlup etti.

Geçtiğimiz sene 3.ligde bulunan ve maddi sıkıntılar nedeniyle amatör lige düşen Çukurova Efes Spor Kulübü, yeni sezonda bölgesel ligde üstün bir başarı sergiledi. Voleybol Bölgesel Lig maçlarında tüm rakiplerini net skorlarla geçerek grup birincisi olan Çukurova Efes Spor Kulübü, 2.Lige yükselme final müsabakalarına katılma hakkı elde etti.

ZENGEL: ''ADANA'YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ''

Hem kulüp başkanlığını hem de takım antrenörlüğünü yürüten Miraç Zengel, takımının elde ettiği başarılardan dolayı büyük bir gurur yaşadığını ifade ederek hedeflerinin final maçlarında da aynı başarıyı sergileyerek 2.Lige yükselmek olduğunu açıkladı.

Zengel, ''Ne yazık ki geçtiğimiz sezon maddi anlamda yaşadığımız problemler nedeniyle geri çekilmek zorunda kalmıştık. İnancımızı ve hırsımızı hiçbir zaman yitirmedik ve pes etmeden çalışmayı sürdürdük. Hedefimiz Adana'da birinci olmaktı ve bu hedefi gerçekleştirdik. Bundan böyle de elimizden geleni yaparak kentimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Adanalıların desteklerini her zaman bekliyoruz.'' şeklinde konuştu.

DESTEK ARAYIŞI SÜRÜYOR

Adana voleyboluna 9 senedir hizmet veren Çukurova Efes Spor Kulübü, elde ettiği Bölgesel Lig şampiyonluğunun ardından terfi maçlarında Adana'yı temsil edebilmek için sponsor desteğine ihtiyaç duyuyor.


Yorumlar (1)