• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 15:32
 
Çocuklar 23 Nisan’ı Coşkuyla kutladılar

Çocuklar 23 Nisan’ı Coşkuyla kutladılar

 

 

(Haber Merkezi)- Ceyhan Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklara yönelik çeşitli eğlence ve yarışma etkinlikleri düzenledi etkinlikler çerçevesinde tüm çocuklar doyasıya eğlenme fırsatı buldular.

 YARIŞMALARYAPILDI

Deprem Evleri Mustafa Konuksever Parkı’nda düzenlenen etkinliklerde Başkan Ali Alper Boydak ile AK Parti ilçe başkanı Cemal Saim Çetanak çocukların oyunlarına ortak oldular. Çocuklar Çuval İçinde Yürüme, Gülle oynama, Uçurtma, Halat Çekme yarışmaları ile müzik eğlence eşliğinde ve çeşitli yarışmalar düzenlendi..

23 NİSAN BİSİKLET TURU

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş, AK Parti ilçe başkanı Cemal Saim Çetenak, Oda ve dernek başkanları ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği bisiklet turu ile uçurtma şenliğine katıldı.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ

Ceyhan Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinliklerde çocukların eğlencesine ortak olan Başkan Ali Alper Boydak “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sahip çıkmak bizlerin asli görevidir.” dedi.

 

 


Yorumlar (1)