• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 21:39
 
CHP'li vekillerden birliktelik vurgusu

ÖZEL HABER:İNCİ YILMAZTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, İl Başkanı Emrah Kozay ile birlikte ilçe örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyor.

24 Haziran seçimleri sonrası CHP İlçe Örgütlerine ve partililere teşekkür ziyareti gerçekleştiren CHP'li vekiller dün de bir çok ilçenin yanı sıra Seyhan İlçe Örgütü ile buluştular.

CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile partililere hitap eden Barut, Sümer, Şevkin ve Bulut TBMM'de de birlikte hareket ederek, Adana'ya ve Adanalı'ya hizmet edeceklerini belirttiler.

CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu CHP'nin dört milletvekilinin de örgütten geldiğini ifade ederek, 'Önümüzde yerel seçim süreci var. Hepimiz el ele vererek başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerimizde başarıyı yakalayacağız.'dedi.

CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay parti içi çekişmelerin CHP'ye zarar verdiğini belirterek, '24 Haziran seçimlerinden sonra olağanüstü kurultay gündeme geldi. Kurultay olsa da olmasa da Kemal Kılıçdaroğlu da, Muharrem İnce de partimizin öz evlatlarıdır. Seçim sürecinde hepimiz sahadaydık ve ülkemizin geleceği için çalıştık. Kavgalı eve kimse kız vermez. Bu nedenle parti içindeki birliği ve bütünlüğü sağlamak bizlere düşüyor. Planımızı, programımızı yaparak bir an önce sahaya ineceğiz, yerel seçimlere hazırlanacağız.'diye konuştu.

CHP'li Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut ise Adana'nın sorunlarını çözmek için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını vurgulayarak, yerel seçimlerde CHP Ailesi olarak başarıyı yakalayacaklarını ifade ettiler.


Yorumlar (1)