• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mart 2019
  • 09:46
  WhatsApp
CHP’li gençler bugün alanlarda

CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Güven Özdemir, bugün tüm gençlerin Cumhuriyetin kuruluşunu kutlamak için alanlarda olacağını söyledi. Özdemir,” Biz Atatürk gençleri olarak bize emanet edilen bu vatanı, bu bayrağı korumakla görevliyiz. Biz ve bizden sonraki gençler, Cumhuriyetimize sahip çıkıyor ve çıkmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Yerel seçimlere de hızlı bir şekilde hazırlandıklarını belirten Özdemir, yerel seçimlerin önemli bir unsur olduğunu ve partili gençler olarak her alanda çalışmalarına hız verdiklerini ifade etti.

Özdemir açıklamasını şöyle devam etti.

“ Gençlerimiz elini taşın altına koydu. Genel başkanımızın dediği gibi gençlerimiz desteklenecektir. Siz aday olun biz elimizden geleni yapalım açıklaması üzerine, gençlerimizin desteği ve isteğiyle Seyhan Belediye Meclis aday adaylığına baş vurdum. Gençler afiş asar, yazılım yapar ve gözaltına alınırlar. En kötü fişlenirler. Partinin hamallığını yapan gençlerimizin mecliste sesi olmak için aday adayı oldum. Yönetim kadrolarında görev almaya hazırız. Emeğimiz var, sözümüz de olacak.”

Bugün binlerce gençle 29 Ekim törenlerine katılarak Cumhuriyet’i haykıracaklarına da dikkat çeken Özdemir, şunları söyledi. “ Atatürk gençliği dimdik ayaktadır. Yerel seçimlerde iktidar olmak için ne gerekiyorsa onu yapmaya kararlıyız. Hayır bileşenleri, mahallelerimizin dinamiklerini yerel seçimlere kanalize etmeye özen gösteriyoruz.”

 


Yorumlar (1)