• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 16:32
 
CHP Yüreğir’in yürekli gençleri

24 Haziran seçiminin kaderini gençlerin belirleyeceğini ısrarla söylüyorlar

 

CHP Yüreğir Gençlik Kolları üyeleri, 24 Haziran seçiminde Türkiyenin kaderini gençlerin çizeceğini belirterek ‘Bu seçim çok önemli. Tarihi bir seçim yaşayacağız ve bu nedenle çok yoğun çalışıyoruz.Bu çabalarımızın sonucunu da 25 Haziran’da hepbirlikte göreceğiz’ diyorlar.

 

CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık da ‘Bu seçime bütün gücümüzle, yüreğimizle hazırlanıyoruz. 16 yıllık AK Parti iktidarını yıkmanın hazırlığını yapıyoruz. Bu mücadelede başarılı olacağımıza da inanıyoruz’ dedi.

 

 

ÖZEL HABER: ALİ BOZ- SERDAR AKIN

 

Cumhuriyet Halk Partisi Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık, 24 Haziran seçimlerinin kaderini gençlerin belirleyeceğini söyledi. Tanık, “ CHP Yüreğir Gençlik Kolları olarak seçim tarihi belirlenmeden önce biz arkadaşlarımızla birlikte her an seçim olacakmış gibi çalışmalar yaptık. Yüreğir’li gençler olarak bizler 24 Haziran seçimlerine yüreğimizi ortaya koyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

YÜREĞİMİZİ ORTAYA KOYDUK

Hak, hukuk ve adalet mücadelesinin gençlerin sahiplenmesiyle başarıya ulaşacağını belirten CHP Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık, şunları söyledi.” 16 yıllık AK Parti iktidarının tüm olumsuzluklarını, zararlarını gençler çekiyor. Hiçbir mücadele gençler olmaksızın kazanılamaz. 24 Haziran seçimleri Cumhuriyet ve hepimizin geleceği açısından bugüne kadar yapılan seçimlerin en önemlidir. Biz CHP Yüreğir’li gençler olarak 24 Haziran seçimlerine odaklandık. Gençlerimizin gücüne emeğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç var. Bu bilinçle yüreğimizi ortaya koyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

YÜREĞİR’İ KARIŞ KARIŞ DOLAŞIYORUZ

10 Aralık’ta göreve geldiklerini ifade eden CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık, geçen süre içinde mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşarak CHP’nin politikalarını Yüreğir’lilere anlattıklarını belirterek şöyle konuştu. “ CHP Yüreğir Gençlik Kolları olarak bizler göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Yüreğir’i karış karış dolaşıyor ve gençlerimize partimizin politikalarını anlatıyoruz. Gençlerimize kendilerinin istememesi halinde tek adamlık yönetiminin sona ereceğini, gençlerimize kendileri isterse demokrasinin güçleneceğini anlatıyoruz. Türkiye’nin kaderinin 24 Haziran da yapılacak olan seçimlerde kendilerinin ellerinde olduğunu söylüyoruz ve anlatıyoruz. Gençlerimizin siyasette dana aktif olması gerektiğini belirtiyoruz ve bu seçimlerde Cumhuriyet, demokrasi ve adalet için oy istiyoruz.”

PARTİLİ GENÇ KIZLAR AİLE SİGORTASINI ANLATIYOR

Yüreğir’in 106 mahallesinde CHP’li genç kızların CHP’nin aile sigortası ile ilgili projelerini kadınlara anlattıklarının altını çizen CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık açıklamalarını şöyle sürdürdü: “ Gençlik kollarımızda 685 üyemizle birlikte Yüreğir’de bugüne kadar yapılmamış bir ilke de imza attık. Yüreğir’de genç mahalle temsilcilerinin ataması yaparak çalışmalarımıza başladık. Partimizin genç kızları, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev kadınlarımızı ziyaret ederek aile sigortasını anlatıyor ve kadınlarımızdan CHP’ye oy istiyorlar. Çalışmalarımıza destek çığı gibi büyüyor.”

YÜREĞİR’DE CHP GENÇLİĞİN VAR OLDUĞUNU GÖSTERDİK

CHP Yüreğir’de gençlik kolları olarak yaptıkları çalışmalar neticesinde ilçede olumlu sonuçlar aldıklarının altını çizen Ahmet Tanık, “ Biz CHP’li gençler olarak Yüreğir’in 106 mahallesinde sürdürdüğümüz çalışmalar ile CHP gençliğinin Yüreğir’de var olduğu gösterdik. CHP gençliği artık Yüreğir’de var. Genç arkadaşlarımız 106 mahallede çalışma yapıyor ve halkımızla kucaklaşıyor. Genç olmamızdan dolayı gittiğim her yerde olumlu sonuçlar alıyoruz. CHP gençliği artık Yüreğir’de varlığını koruyacaktır. Var olmaya devam edecektir.”dedi.

AKP’NİN SÖYLEYECEK SÖZÜ KALMADI

CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “ AK Parti iktidarının artık halka söyleyeceği hiçbir şey kalmadı. İşsizlik hallolmadı. İç ve Dış politikada sıkıntılarımız var. Çiftçi, emekçi, emekli, esnaf halinden memnun değil. AKP’nin 16 yıllık iktidarında artık kara göründü. Artık duvara tosladılar. Biz gücümüzü halkımızdan alıyoruz. Artık AKP iktidarı inişe geçti. AKP 24 Haziran seçimlerinden sonra tarihin çöplüğüne gidecekler. Halkımız artık neyin ne olduğu gördü.”

 


Yorumlar (1)