• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Nisan 2019
  • 12:10
  WhatsApp
Ceyhan'da Cumhur İttifakı coşkusu Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ın katılımlarıyla düzenlenen açık hava toplantısı mitinge dönüştü. Çelik, Ali Alper Boydak’ın projeleri, Ceyhan'a yapılacak yatırımlardan ve Ceyhan Uçacağından bahsetti.

Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in katılımlarıyla Şahin Özbilen Mahallesi'nde açık hava toplantısı düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Boydak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, Ceyhanlılara müjdeleri bir bir sıraladı. 

ÇELİK: YATIRIMLARLA CEYHAN UÇACAK

Ali Alper Boydak’ın has Ceyhanlı olduğunu söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ‘‘Ali Alper Boydak kardeşimi biliyorsunuz has Ceyhanlıdır. Babaları, dedeleri Ceyhan'ın kurucularındandır. Seçimlere 10 günlük bir zaman kaldı. Ali Alper Boydak, Ceyhan’da geçmişteki hasarları, geçmişteki zararları telafi etmek, tamir etmek üzere çok yoğun bir gayret gösterdi. Ali Alper kardeşimizin ara görev süresince birçok projenin ve yatırımların altyapı çalışmaları hazırlandı. Önümüzdeki dönemde Ceyhan’ı uçuracak olan bu altyapısı tamamlanmış projelerin hayata geçireceği bir döneme giriyoruz. Ceyhan’a kurulacak enerji üssü, sadece Adana için değil Türkiye için önemli bir projedir. Önümüzdeki dönemde Ceyhan yeni yatırımlarla tanışacak. Merkezi hükümetten, Ceyhan'a pek çok yatırım yapıyoruz ama bu yatırımların hayata geçmesi ve bu yatırımların güçlü bir şekilde Ceyhan’a hizmet olarak dönmesi için merkezi hükümetle uyumlu bir belediyenin burada olması çok önemli. O yüzden yeni dönemde Ceyhan’ın uçması için Ali Alper Boydak kardeşimizin yeniden Belediye Başkanı olması çok önemli. Bütün bu yapılan projeler Ceyhan’da daha çok iş alanı açılması, daha çok kardeşimizin iş imkanına kavuşması demek’’ dedi.

ÇELİK: YENİ DÖNEM CEYHAN’IN DÖNEMİDİR

Ali Alper Boydak’ın projelerine tüm bakanlıkların destek vereceğine vurgu yapan Çelik, ‘‘ Pek çok sevgili kardeşimiz, pek çok değerli arkadaşımız belediye başkanlığı için aday oldu. Bunların içerisinde onlar da çok kıymetli insanlar ama genel başkanımız parti ile kurulan heyetimiz yeni dönemde Ali Alper kardeşimizle yola devam etme kararı aldı. Bu ne demektir inşallah yeni dönemde Ali Alper kardeşimiz seçildiği zaman bütün bakanlarımız buradaki projelere destek verecek demektir. Bakın bir iki gün içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Ceyhan’a gelecek sizlerle buluşacak. Sizlerin burada Ali Alper Bey'in bahsettiği şekilde bu projelerin çevre şehircilik ile ilgili nasıl ortaya konulacağı konusunda sizleri dinleyecek ve Çevre Şehircilik Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, Enerji Bakanlığı Ceyhan için önemli olan bütün alanlarda, Ulaştırma Bakanlığımız, Belediyemizin, Belediye Başkanımızın arkasında olacaktır. Şimdi bütün bu projeler gelirken aman ha Ceyhan’ı yanlış bir zihniyete, CHP zihniyetine teslim etmek isteyenlere fırsat vermeyelim. Yeni dönem Ceyhan'ın dönemidir. Ceyhanlının dönemidir’’ dedi.

BAŞKAN BOYDAK: TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI YEDİRMEYİZ

Bir buçuk yıllık ara görev süresince vatandaşlara en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, ‘‘Belediyenin sizin bize emaneti olduğu bilinci içerisinde çalışıyoruz. Bizden sonraki gelecek nesillerinde emanetine en iyi şekilde sahip çıkarak, kılı kırk yararak Allah rızası için tüyü bitmemiş yetimin hakkını gözeterek çalışıyoruz. Babadan gördüğümüz gibi dürüst, güvenilir bir çalışma gayreti içerisinde olduk, bundan sonrada devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu. 

 

 


Yorumlar (1)