• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:01
 
ÇETİN: BİRLİK,ADI ÜSTÜNDE BİRLİK OLMALI

ÇETİN: BİRLİK,ADI ÜSTÜNDE BİRLİK OLMALI

 

(Haber Merkezi)- Adana merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı Av.Soner Çetin, Adana ESOB 26.Olağan Genel Kurulu'nda yapılan Başkanlık Seçimi'ni kazanarak görevine devam eden Başkan Nihat Sözütek'i çiçekle ziyaret ederek, tebrik etti, başarılar diledi.

Başkan Nihat Sözütek'i, Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binası'ndaki makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Soner Çetin'i,  Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Esnaf Odası Başkanları ile esnaflar ayakta karşıladı.  Başkan Sözütek'i kucaklayarak, "Hayırlı uğurlu olun, başarılar diliyorum. Beklediğimiz bir sonuçtu. Güzel bir seçim oldu. Değerli başkanımız, sizlerin, esnaflarımızın sayesinde görevine devam ediyor. Esnaflar arasında ayrı gayrı olmaz.Bundan sonra da yine elele, bütün esnaflar ile çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Adı üstünde Birlik, birlik içinde bütün olmalı. Tabi, demokraside güzel, tatlı yarışlar oluyor. Biz güzel başkanımıza, sizlere Adana'mız ve ülkemiz için güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz, güveniyoruz"dedi.

Başkan Sözütek de, Başkan Çetin'i övgü dolu sözlerinden dolayı teşekkür ederken, "Bize destek veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Hep beraber başardık. Allah'a şükür, kavgasız,gürültüsüz, tertemiz bir seçim yaptık. Adana'yı onurlandırdık, Türkiye'yi onurlandırdık. Delegelerimiz takdirini bizden yana kullandı. Allah'a şükürler olsun biz kazandık. Adana kazandı, esnafımız kazandı. Bundan sonra da kapımız her zaman sonuna kadar tüm esnaf  ve sanatkarlarımıza, hemşerilerimize açıktır" diyerek takdir gördü. Sohbet bölümünde, oda başkanları Çukurova ilçesinde yaşadıkları başta kayıt dışılık, AVM ve zincir marketlerin hızla çoğalması olmak üzere sektörel sorunları dile getirirken, çözüm konusunda Başkan Soner Çetin'den destek sözü aldılar.  Başkan Çetin de, ziyaretinin son bölümünde, esnafları 20 Mayıs Pazar Günü saat 16.00'de Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Uğur Mumcu Meydanı'nda yapacağı mitinge davet etti.

 


Yorumlar (1)