• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 19:43
 
Cennetten bir köşe: MARMARİS

Belediye Başkanı Ali ACAR ‘Muhteşem bir tatil için ilçemizi tercih edin’ diye sesleniyor

 

ÖZEL HABER: SERDAR AKIN

Anadolu Medya Buluşması organizasyonu kapsamında geçtiğimiz hafta bizi ağırlayan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’dan, Çukurovalılara mesaj getirdik. Başkan Acar ‘Çukurovalıları, Türkiyenin en güzel denizi, en nezih sahilleri, altın sarısı kumsalları ve masmavi deniziyle cennetten bir köşe olan Marmaris’e bekliyoruz’ dedi.

YEŞİL VE MAVİ

Marmariste sık ağaçların yeşili ile pırıl pırıl denizin mavisi kucaklaşıyor. Tatilcilerin rahatı, huzuru ve eğelenebilmesi için her türlü olanağı sağlayan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 14 yıl sabırla ve azimle çalışarak, ilçeyi her yönden şaha kaldırmış. ‘İşte tatil burada yapılır’ dedirten konuma getirmiş. Hala da ‘Daha neler yapabilirimin arayışı’ içinde.

BİZ FARKLIYIZ

Türkiyede tatil yapılabilecek çok güzel beldeler olduğunu , ancak Marmaris’in hepsinden farklı özellikleri bulunduğunu belirten Başkan Acar ‘Bize bir kez gelen abone oluyor. Bir daha Marmaris’ten vazgeçemiyor. Başka yere gidemiyor’ diyor. Otelinizden çıkıp ayağınızı uzattığınızda pırıl pırıl denizle buluşacağınız başka çok az tatil beldesi bulabilirsiniz. Başkan Acar, bu üstün özelliğin Marmaris’e değer kattığını ifade ediyor.

DAVET EDİYOR

Marmaris halkı adına, turizmcileri ve esnafı adına, Belediye Başkanı Acar, Çukurovalıları muhteşem bir tatil için ilçelerine davet ediyor. Sahil boyunca uzanan 10 kilometrelik yürüyüş ve bisiklet yolu, hemen yanıbaşınızdaki plajlar, sizi kısa veya uzun turlara çıkaracak gezi tekneleri, unutamayacağınız eğlenceler, şölenlerle, Marmaris sizi bekliyor.

 

 


Yorumlar (1)