• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 21:30
  WhatsApp
"BÜYÜKNACAR ‘Bu seçimde herkes sorumluluk almalı" ÖZEL HABER: Zeynep ORDU-Şanser İLTAŞ-Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Meclisi üye adayı TOROS’a özel açıklamalarda bulundu.

ADANA TOROS GAZETESİ

Cumhur İttifakının MHP’li Çukurova Belediye Meclis üye adayı Bülent Büyüknacar, yerel seçimlerin bu defa çok önemli olduğunu, bu yüzden de herkesin sorumluluk üstlenip, elini taşın altına koyması gerektiğini’ söyledi.

GENÇ SİYASETÇİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan ve 17 yıldır Turiz m ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteren Büyüknacar ‘Siyaset çok hareketlendi. Şimdi, dinamik, çalışkan ve bıkmadan usanmadan koşturan isimler gerekli. Bu yüzden siyaset gençleşmeli’ dedi.

KENDİNİ ANLATTI

Büyüknacar, kendisini şöyle anlattı:  ‘Genç kuşak olarak ekip çalışmasına inanan, güçlü yapısı sayesinde zorluklarla mücadele etmeyi seven, prensiplerinden ödün vermeyen her zaman elini taşın altına koyma potansiyeline sahip bir yapıdayım ve bu özelliklerimi siyaset aracılığıyla kentime ülkeme faydalı hale getirmek istiyorum’

ÇUKUROVA BAKİR

Adananın en yeni ilçelerinden biri olan Çukurova’nın birçok konuda bakir olduğunu ifade eden Büyüknacar şöyle devam etti: Çukurova’da yamaç paraşütü yapılıyor, bu geliştirilebilir. Seyhan Baraj gölünde uluslar arası yarışmalar yapılabilir. Gençlere spor konusunda daha iyi olanaklar sağlanabilir. Ben seçilirsem bunların peşine düşeceğim’

SPOR ADAMI

Spora ve sporcuya olan tutkusunu Adana’da ileriye götürmek isteyen Büyüknacar, Adana amatör kümede mücadele eden, Ülkü Gücü Spor Kulübü’nün kurucu başkan yardımcılığı görevini üstlenmiş ve halen devam ettiriyor. Çocukluğundan itibaren hava sporlarına ilgi duyan ve her fırsatta yamaç paraşütü yapan Büyüknacar, Çukurova’da macera sporlarının gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

ÇUKUROVA’DA YAŞAM KALİTESİ ARTTIRILMALI

Turizm sektörü ve spora olan tutkusunun kişiliğine kazandırdığı katkılarından birini, koordineli ekip çalışmasıyla her şeyin üstesinden gelebileceği olgusu olarak tarif eden Büyüknacar ‘Bu düşünceyle Çukurova’da yaşam kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalarda bulunulması gerektiğini vurguluyor ve ‘Ben bunu yapabilirim’ diyor.

ALGILARI YIKAYACAĞIZ

14 defa taranan, iki zabıta müdürünün rahmetli olup bir memurun yaralanması ve Çukurova halkının  diline dolanan Teksas algısı haberlerini yıkıp yerine güllerle ve güzelliklerle anılan bir Çukurova yaratmaya geliyoruz.

 

 

Bülent Büyüknacar kimdir?

24  Temmuz 1984 yılında Adana’da  dünyaya gelen Büyüknacar, Sıtkı Kulak İlköğretim  Okulu ve Ahmet Kurttepeli Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini tamamlamak üzere Muğla’nın yolunu tutmuştur. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur.  Muğla’da okuduğu yıllarda turizm sektöründe çalışmaya başlayan Büyüknacar, üniversitede almış olduğu teorik bilgileriyle birlikte uygulamalı deneyimleri de ekleyerek 17 yıldır turizm ve otelcilik sektöründe faaliyetlerini devam ettirmektedir.  Adana ekonomisine ve istihdamına katma değer katan yatırımlarına turizm sektöründe devam eden Büyüknacar, önümüzdeki yıllarda da bu yatırımlarına devam etmeyi planlamaktadır.

 

 Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği yönetim kurulu üyesi, Adana Ticaret Odası 36. Grup Meslek Komitesi Üyesi olan Büyüknacar, aynı zamanda Türkiye Otelciler Federasyonu kayıtlı üyesidir.

 

 


Yorumlar (1)