• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Mayıs 2019
  • 18:00
  WhatsApp
‘Bu seçim Adana için çok önemli’ AK Parti Adana eski Milletvekili FATOŞ GÜRKAN gazetemize özel açıklama yaptı:

ADANA TOROS GAZETESİ

ÖZEL HABER:EDA ARSLAN

AK Parti 23. dönem Adana Milletvekili Avukat Fatoş Gürkan ’31 Mart yerel seçimleri, tartışmasız, ülkemizin geleceği için son derece önemli bir. Bu seçimi ‘Patlıcan soğan’ gibi basit konulara indirgemek çok yanlıştır’ dedi.

ADANA ÖNEMLİ

Toros’u ziyaret eden ve gazetemizin kurucusu Erden Arat ile görüşlerini paylaşan Fatoş Gürkan ‘Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bu seçim ülkesinin bekası için karar verme günüdür. Öte yandan stratejik konumu nedeniyle, Adana özel bir önem taşımaktadır. Seçmenlerimizin bunu dikkate alarak oylarını vermeleri gerekir’ dedi.

HER KAPIYI ÇALIYORUM

Adana’nın çalışkan ve sevilen ismi Fatoş Gürkan, seçim çalışmalarıyla ilgili olarak da şu bilgilere verdi: ‘Ben her kapıyı çalıyor, herkesle buluşuyorum. Bana refakat edenlere, beni sadece AK Parti’lilere götürmeyin. O’nlar zaten bizi izliyor, dinliyor, görüşlerimizi biliyor. Beni farklı görüşlere sahip ailelerle buluşturun ki O’nlara Cumhurbaşkanımızın mesajlarını ileteyim. Beka sorununu anlatayım diyorum. Gittiğim yerlerde ülkemizi kuşatan büyük sorunları anlatıyorum. Cumhur İttifakının oluşturulmasının gerekçelerini anlatıyorum. Çalışmalarıma dağ tepe demeden 31 Mart akşamına kadar devam edeceğim. Adana’da bütün belediyeleri kazanacağımıza eminim. Büyükşehir’de tartışmasız Hüseyin Sözlü seçilecektir. İlçeleri de kesinlikle alacağız’


Yorumlar (1)