• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 18:42
 
Bu grup her telden çalıyor

Adanalı müzik eğitmenlerinin başlattığı müzik serüveni kısa sürede büyük bir beğeni topladı. Grup Her Telden, izleyicilerine unutamayacakları anlar yaşatıyor.

Şanser İLTAŞ/Can PARLAK –ÖZEL HABER

HEPSİ MÜZİK EĞİTMENİ

Adanalı müzisyenler tarafından kurulan Grup Her Telden, kısa sürede Adanalıların vazgeçilmez müzik grupları arasında yer aldı. Tamamı müzik eğitmenlerinden oluşan ve birden fazla enstrümanı çalan grup üyeleri, aynı gece içinde cazdan halk müziğine, poptan Türk sanat müziğine kadar çok geniş bir yelpazedeki eserleri seslendirerek isimlerinin hakkını veriyor.

ARANILAN GRUP OLDU

Düğün sezonunda düğünlerin en çok aranan isimleri arasına giren Grup Her Telden, şirket yemekleri, lansman geceleri,  kokteyller, açılışlar, restoran-bar programlarında da Adanalı seyircilerin karşısına çıkıyor. Grup üyelerinin değişik enstrümanları profesyonel bir şekilde çalmaları seyirciler tarafından büyük beğeni topluyor. 

 

YOĞUN İLGİ

Düğünlere ‘Düğün Gibi Düğün’ sloganıyla çıkan Grup Her Telden, geleneksel Anadolu müziğinin çağdaş dünya müziğiyle harmanlayarak unutulmaz anlara imza atan grubun menajerliğini ve sanat danışmanlığını yapan Taşkın Fırat Serin, grubun sergilediği başarılı performansın ardından Adana’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden de yoğun ilgi görmeye başladıklarını açıkladı.

SÜRPRİZ PROJELER

Düğün programlarının yanında bir restoranda da sahne aldıklarını belirten Serin,”Önümüzdeki sezonda yeni ve sürpriz projelere hazırlanıyoruz. Programlarımızı güncel olarak Instagram hesabımız olan "gruphertelden1" adresinden paylaşıyoruz.  Grup üyelerinin tamamı müzik alanında eğitimli. Müziğin eğitimli insanlar tarafından icra edilmesi müziğimizin gelişmesi açısından çok önemli” dedi.


Yorumlar (1)