• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Mayıs 2019
  • 16:17
  WhatsApp
Bu araçtan burunları kanamadan çıktılar HABER:HALİL BİLEK

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

 

Adana’da meydana kazada 2 kişi takla atan araçtan burunları dahi kanamadan çıktılar. Ters dönmüş araçtan çıkan 2 kişi, hastaneye dahi gitmezken kaza kayıtlara maddi hasarlı trafik kazası olarak geçti. Kazayı gören bazı vatandaşların, cep telefonuyla görüntü alabilmek için birbirleriyle yarışması tepkilere neden oldu.

Kaza, Reşatbey Mahallesi Fuzuli Caddesinde meydana geldi. İlknur Çınar (44) yönetimindeki 44 01 BDK plakalı otomobil ile araba tamircisi Cemil Kaplan'ın (23)  test sürüşüne çıkardığı 06 UB 706 plakalı lüks otomobil çarpıştı.  Çınar’ın kullandığı otomobil çarpışmanın etkisiyle takla atarak ters döndü. Kazayı gören vatandaşlar, kazazedelere yardıma koştu.

Kadın sürücü ile araçta bulunan eniştesi Mustafa Özer (67) araçtan çıkarıldı. Takla atıp ters düşen araçtan çıkarılan 2 kazazedenin burunlarının dahi kanamadığını gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizlemedi. Olay yerine gelen saplık ekipleri kontrolden geçirdikleri Çınar ve Özer’in sağlık durumlarının da çok iyi olduğunu belirleyerek hastaneye gitmelerine gerek olmadığını söyledi.

Kazadan sonra çevrede bulunan bazı kişilerin olayı görüntülemek için adeta birbirleriyle yarışa girmesi tepkiyle karşılandı. Kazayı duyup olay yerine gelen İlknur Çınar’în oğlu, annesinin durumunun iyi olduğunu görünce sevindi. Bu arada kazaya karışan diğer aracın sürücüsü Cemil Kaplan, kullandığı lüks otomobil kendisinin olmadığının test etme amacıyla kullandığını söyledi.


Yorumlar (1)