• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Nisan 2019
  • 13:03
  WhatsApp
Boydak’tan başarılı Karetecilere ödül

 

Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak,  Ceyhan Arıcan Spor Kulübünün 5-.6 Ocak tarihinde İller arası karete şampiyonalarında dereceye giren ve madalya alan sporcular ile Antrenör Tarık Arıcan’ı makamında kabul etti.  Ceyhan Arıcan Spor Kulübü Antrenörü, Tarık Arıcan, yardımcı Antrönör Yılmaz Arıcan ile sporcular ile birlikte Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak’ı ziyaret ederek, kazandıkları madalyaları takdim etti.

Ceyhanlı karatecilerin elde ettiği başarılardan dolayı gurur duyduğunu belirten Başkan vekili Boydak, başarılarının devamını diledi.

 

BOYDAK: HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIZ

Başarılı karetecileri birer saat ve Tablet ile ödüllendiren Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, “ sizlerle gurur duyuyorum. Elde ettiğiniz başarılarla Ceyhan’ın gururu oldunuz, ödüllerin daha iyisine layıksınız. Ceyhan Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi.Ceyhan Arıcan spor Kulübü Antrenörü Tarık Arıcan gösterdiği ilgiden dolayı Başkan vekili Ali Alper Boydak’a teşekkür ederek “ Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak yanımızda yer aldı. Bizler de belediyemizin ve ilçemizin adını duyurmak adına elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.Başarılı karateciler daha sonra kazandıkları madalyaları ile Başkan vekili Boydak ile  hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 


Yorumlar (1)