• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 21:01
 
Boydak’tan Aydar’a ziyaret

Boydak’tan Aydar’a ziyaret

 

(Haber Merkezi)- Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ve Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Kiraz ve Taner Cerit ile birlikte Ceyhan Ticaret Borsası yönetim kurulu Başkanlığına seçilen Mustafa Aydar ile Yönetim Kurulu üyelerine, Meclis başkanlığına seçilen Ali Cem Sandıkçı ile meclis üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AYDAR’DAN BAŞKAN BOYDAK’A TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Ticaret Borsası  Başkanı Mustafa Aydar  Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ve meclis üyelerine teşekkür etti., İnşallah Ceyhan’da güzel şeyler olacak, Ceyhan için el birlirliği, güçbirliği yapacağız, Daha güçlü bir yönetim ile daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum dedi

BOYDAK: ORTAK AKLIN ÖNEMLİ SACAYAKLARI STK’LAR İLE ESNAFLARDIR

Başkan Boydak “Göreve geldiğimiz süreden beri ilçemizi daha modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale getirmek adına görevlerimizi aksatmadan yerine getirmenin gayretindeyiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur ise ortak aklın en önemli saç ayaklarından biri olan ilçe’de bulunan STK kuruluşları ile Oda ve dernek başkanları ile esnafımızdır dedi.

AYDAR: ORTAK AKILLA HAREKET ETMELİYİZ

Başkan. Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olan Ceyhan’da yaşadıklarını, Tarım’da olsun, Sanayide olsun hak ettiğimiz yere bir türlü gelemedik, Bundan sonra Ceyhan için ortak akılla birlikte hareket ederek yatırımcıların gelmesi konusunda başta belediye başkanımız, STK temsilcileri ve Oda ve dernek başkanları ile istişareler yaparak Ceyhan’ı hak ettiği noktaya getirmeye kararlıyız dedi.

 

 

 

 


Yorumlar (1)