• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 18:39
  WhatsApp
Bölgemizin gururu: Balcalı Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova yönetimindeki Balcalı Hastanesi her geçen gün kendini geliştiriyor.

ALİ BOZ-Bölgemizin ‘sağlık başkenti’ konumundaki Adana, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi, sağlık hizmetleriyle sadece Adana’nın değil bölgemizin de en saygın sağlık kurumlarının başında geliyor. Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova yönetimindeki Balcalı Hastanesi, şifa arayan hastaların en büyük umudu konumunda.

Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova, Balcalı Hastanesi’nin kurulduğu günden bugüne, her alanda kendini yenileyerek büyüdüğünü belirtti. Tıpta en son teknolojinin kullanıldığı Balcalı’nın, ayrıca ortaya koyduğu bilimsel çalışmalarla da uluslararası bir üne kavuştuğunu kaydeden Taşova, “Balcalı Hastanemiz ülkemizin gurudur” dedi.

Öte yandan ortaya koyduğu yönetim anlayışıyla da, kurumdaki tüm personelin motivasyonunu yükselten Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova, “Hastanemizde görev yapan tüm akademisyenlerimiz, araştıra görevlilerimiz, hemşirelerimiz ve hizmetli personelimiz görevini büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştiriyor. Bu da teşhisten tedaviye kadar tüm sağlık sunumunda kaliteyi artırıp sonuca ulaşmamızı sağlıyor” dedi.

 

 


Yorumlar (1)