• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 15 Şubat 2019
  • 18:45
 
BENİM AİLEM KARATAŞ VE KARATAŞLIDIR

 

İYİ Parti Karataş Belediye Başkan adayı adayı Özkan Can Canbolat:

 

Benim aşkım KARATAŞ

 

ÖZEL HABER: ALİ BOZ- İNCİ YILMAZTÜRK

 

Yerel seçimler gündeme gelmesiyle birlikte Belediye Başkanlığını düşünen bir çok insanın siyasi partilere akın ettikleri gözleniyor. Müzik piyasasında önemli bir isim olan sanatçı Özkan Can Canbolat’da Karataş’ta Belediye Başkanlığını düşünenler arasında yer aldı. İYİ Parti’den Karataş Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Canbolat,” Benim aşkım Karataş’tır” dedi. 

Karataş’ın köklü ailelerinden Canbolat’ların bir ferdi olan müzik sanatçısı Özkan Can Canbolat, mesleği gereği dünyanın her yerini gezdiğini ve hiçbir şey yapılmamasına rağmen dünyanın en güzel ilçesinin Karataş olduğunun altını çizdi.

Vizyon ve misyonunu Karataş için harcamak istediğini belirten Özkan Can Canbolat, şunları söyledi: “ Karataş’ın çocuğuyum. Benim ailem Karataş ve Karataş’lıdır. Ben Özkan Can olarak Karataş’ı bugüne kadar unutmadım ve unutturmayacağım. Ben bütün enerjimi Karataş için harcamak için Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Karataş her şeyin en iyisine layıktır.”

HİÇ BİR SİYASİ PARTİDE BULUNMADIM

Bugüne kadar hiçbir siyasi partide bulunmadığının altını çizen Özkan Can Canbolat, şöyle konuştu: “ Ben bugüne kadar hiç siyasetin içinde bulunmadım. Hiçbir siyasi partiye kayıtlı değilim. Ama şu an İYİ Partiyi bu ülkenin kurtarıcısı olarak gördüğüm için İYİ Parti’de görev almak istedim. Karataş’ı daha iyi yerlere getirmek için aday gösterilip başkan seçildiğim zaman elimden ne geliyorsa yapacağım. Çünkü ben Karataşlıyım ve Karataş’ın en iyi yerlere gelmesini isteyenlerin başında gelmekteyim. Karataş’ı daha da canlı yapmak için ne gerekiyorsa onu yapacağım.”

KARATAŞ CAZİBE MERKEZİ OLACAK

İYİ Parti Karataş Belediye Başkan aday adayı Özkan Can Canbolat açıklamalarına şöyle devam etti: “ 1957 yılından buyana belediyelik olan Karataş’ımda  bir başkanın geldikten sonra değişmediğini halk olarak kalabildiğini onlarla birlikte yer sofrasına oturup pilava kaşık sallayabileceğini göstermek için başkanlığa aday adayıyım. Bu makama gelmek beni değiştirmez ve şımartmaz. Çünkü ben yıllardır gördüğüm ilgi ve konumum gereği bunları aştığımı düşünüyorum. Karataş’ta turizm eksikliği var. Karataş turist çekemiyor. Karataş Türkiye’nin değil dünyanın en güzel sahiline sahip bir ilçemiz. Karataş’ı cazibe merkezi haline getirmek için elimizden ne gerekiyorsa onu yapacağız. Karataş halkıyla birlikte ilçemizi aranılan turizm merkezi haline getirmek için çaba sarf edeceğiz.”


Yorumlar (1)