• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 17:55
 
Başkanımız ve takımımıza güveniyoruz

Demirspor,Denizlispor’a yenildi ancak taraftarlar gelecek haftalar adına karamsar değil

 

 

Taraftar karamsar değil

Çok sıkıntılı bir süreçten geçildiği bir dönemde Ünlü İşadamı Murat Sancak’ın Başkanlığı’nda oluşturulan güçlü yönetim kurulu’nun görev başına gelmesiyle önce teknik heyet sonrası’nda ise flaş transferler ile biranda Türkiye’nin gündemi’ne oturan Adana Demirspor ilk hafta deplasmanda Karabükspor’u yenerek sezona galibiyet ile start verdi. Kazanmasına rağmen zamana ihtiyacı olduğu apaçık ortada olan Mavi-Lacivertliler pazar günü akşam 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda konuk ettiği Denizlispor’a 1-0 kaybederek ikinci haftada mağlubiyet ile tanışmasına rağmen taraftarlar gelecek haftalar adına karamsar tablo çizmiyor.

 

Güveniyoruz

Sıfırdan oluşturulan bir kadro’nun gerçek gücüne kavuşabilmesi adına zamana ihtiyacı’nın olduğunu belirten Demirsporlu taraftarlar, “ Biz Kulüp Başkanımız Murat Sancak başta olmak üzere yönetim kurulumuz,teknik heyet ve futbolcu kadromuza güveniyoruz. Denizlispor karşılaşması’nı kaza olarak değerlendiriyoruz. Sadece bir maç kaybettik. Dünyanın sonu gelmedi.Önemli olan lig sonunda gülmek.Önümüzdeki haftalarda gerçek performansımızı sahaya yansıttığımız vakit Süper Lig yolunda önümüze çıkan engelleri bir bir aşarak mutlu sona ulaşacağımıza inanıyoruz”dediler.

 

Ethem Sancak ve Murat Sancak’a büyük sevgi

 

Adana Demirsporlu taraftarlar, Denizlispor karşılaşması’nda protokol tribü’nde yerini alarak Mavi-Lacivertli takımı yalnız bırakmayan Türkiye’nin sevilen ve sayılan işadamları’ndan Ethem Sancak ile yiğeni Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak’a büyük sevgi gösterileri’nde bulundular. Her iki isminde Demirspor’un başarılı olabilmesi anlamı’nda işe ciddi baktığını ifade eden taraftarlar,”Teknik heyet ve futbolcular sahada bizlerde tribündeki görevimizi en iyi şekilde yerine getirip Ethem Sancak ve Murat Sancak ismi’ni mutlu etmeliyiz.Gerçektende maddi ve manevi anlamda büyük fedekarlıkta bulunmaktalar.  Bunların karşılığı kesinlikle ŞAMPİYONLUK olmalıdır”şeklinde konuştular.

 

 

 

 

 


Yorumlar (1)