• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 04:59
  WhatsApp
BağlantıM1 Adana'da jandarmadan çocuklara trafik eğitimi ÖZEL HABER: SERDAR AKIN- Trafik Haftası nedeni ile jandarmadan “Öncelik Hayatın,Öncelik yayanın” adlı farkındalık çalışması

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

 

 

 

 

‘M1 Adana’da her hafta sonu ‘Senin için’ sloganı ile gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Trafik Haftası’nda ‘Öncelik hayatın, öncelik yayanın’ projesi kapsamında detaylı bilgiler verildi.

M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde kurulan Jandarma trafik standında çocuklar, önce motosiklete bindirildi. Büyük bir mutluluk yaşayan çocuklar,’Trafikte önce siz örnek olun’ sloganı ile trafik ile ilgili verilen bilgileri boya kalemleriyle resim defterlerine atlardı. Çocuklar, velilerin eşliğinde görevli astsubaylardan hayat kurtaracak temel kuralların bilgilerini aldı. Bu arada çocukların okullarda öğretilen kurallardan karşıdan karşıya geçerken dikkat edilmesi gerekenleri, yaya geçitlerini kullanmalarını ve trafik kurallarına mutlaka uyulması konusunda bilgiler verildi.

Adana İl Jandarma Komutanlığı tarafından  M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde açtığı stant ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekerken çocuklar motosikletlere hayran kaldı. ‘Senin için’ sloganı etkinliklerin Ramazan ayı boyunca da devam edeceği bildirildi. M1 Adana AVM , hafta sonlarında yetişkinler ve çocuklar için düzenlediği etkinliklerle Adana'nın sosyal yaşantısına renk katmaya devam ediyor.

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA

2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM,, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza , 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 20 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2'lik sinema alanı, 1.600 m2'lik yiyecek - içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.  Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.


Yorumlar (1)