• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Nisan 2019
  • 12:09
  WhatsApp
Ayakkabıda indirim çadırı Adana Optimum Outlet’te hizmet veren Kemal Tanca mağazası, AVM’nin otoparkında kurduğu “İndirim Çadırı”nda, Adanalılara yüzde 80’e varan indirimler sunuyor.

(Haber Merkezi)-Adana Optimum Outlet’te hizmet veren Kemal Tanca mağazası, AVM’nin  otoparkında kurduğu “İndirim Çadırı”nda, Adanalılara yüzde 80’e varan indirimler sunuyor.

Vücudun tüm ağırlığını taşıyan ayakların rahatlığı ve sağlığı için büyük önem taşıyan ayakkabıda, sağlıklı ve kaliteli seçim büyük önem taşıyor. Adana’da ilk kez Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin açık otoparkında kurulan “Kemal Tanca İndirim Çadırı”nda birbirinden farklı modellerdeki ayakkabılar, yüzde 80’e varan indirimlerle Adanalılarla buluşuyor.

11 bin çift ayakkabı var

Ayakkabı sektöründe yarım asrı bulan süreden beri cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürüyerek, Türkiye’yi mağazalar zinciri ile donatan Kemal Tanca, erkek ve kadın ayakkabı, çanta, cüzdan, deri mont ve aksesuarlarda geçerli indirim kampanyasını modaseverlerle buluşturuyor. Dört mevsime hitap eden sezon sonu ürünlerinden 11 bin çift ayakkabıyı satışa sunan Kemal Tanca, ilk günden bütçesini koruyanların ilgi odağı oldu. Kaçırılmaz fırsatlarla satışa sunulan ürünler arasında Kemal Tanca markasının yanı sıra ithal markalı ürünler de yer alıyor.

Yüzde 80'i bulan indirim var

 

“Kemal Tanca İndirim Çadırı”nda, barkod fiyatı 600 TL’yi bulan bir çift erkek ayakkabısı 159 TL’ye satışa sunulurken; 59 TL, 79 TL, 99 TL ve 119 TL gibi değişen fiyatlarda her zevke ve keseye uygun, hem sağlıklı hem de şık kadın ve erkek ayakkabıları Adanalıların beğenisine sunuluyor.


Yorumlar (1)