• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 05:01
  WhatsApp
Avcı: Saflarımızı daha da sıklaştıracağız

(Haber Merkezi)- Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Adana Allah’ın izniyle Hareketin ve bereketin merkezi olmaya devam edecek” dedi. MHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis Grup Toplantısı, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın ev sahipliğinde icra edildi. İl Başkanlığı binasında yapılan toplantıda MYK Üyesi Uğur Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri hazır bulundu. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, çeşitli konuların istişare edildiği toplantıda teşkilatlar ve bağlı tüm kurumlarla uyum içerisinde bir çalışma yürüttüklerini belirterek “Her türlü fitneye kulağımızı kapatıp, saflarımızı daha da sıklaştıracağız. Büyükşehir Belediyemizle, ilçe belediyelerimizle daha da güçlenerek Adana, Allah’ın izniyle Hareketin ve bereketin merkezi olmaya devam edecektir.” dedi.

HİZMETLER HER VATANDAŞ ANLATILMALI

Başkan Bünyamin Avcı, belediye meclis üyelerinden, özellikle seçim sürecinde tüm toplantılara katılım konusunda daha titiz olmalarını, Büyükşehir Belediyesi’nin ve MHP’li ilçe belediyelerinin yaptığı hizmetlerin sorumluluk bölgelerinde her vatandaşa tanıtılması, anlatılması konusunda daha çok gayret gösterilmesini istedi.

SÖZLÜ: SAYIN GENEL BAŞKANIM ŞAHSIMI ONURLANDIRDI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yeniden kendisini aday göstermesinden büyük mutluluk ve onur duyduğunu söyledi. Sözlü “Sayın Genel Başkanım geçen hafta yaptığım ziyarette böyle bir sürpriz yaptı, sağ olsunlar, şahsımı, bizleri onurlandırdılar.” ifadesini kullandı.

GECE-GÜNDÜZ SAHADAYIM

Sözlü, devamla “Gece-gündüz sahadayım. Malazgirt ve Ankara ziyaretimizin dışında randevu defterim de dolu olmasına rağmen Adana’da sürekli vatandaşlarımızla birlikteyim. Adana’da herhangi bir oluşuma zorunluluk hissetmeden yolumuza devam ediyoruz. Elbette eksiğimiz olabilir ama vatandaşlarımız bizim samimiyetimizi, çalışkanlığımızı, gayretimizi, üretkenliğimizi takdir ediyor. Bizler de Adana’nın samimi desteğine gece-gündüz demeden ürettiğimiz sayısız hizmetlerle layık olmanın çabasını veriyoruz. Hedefimiz; ulaşım sorunu tamamen ortadan kalkan, refah seviyesi yükselmiş, yaşamaktan keyif alınan bir Adana’yı kısa zamanda inşa etmek. Bunu hep birlikte başaracağız.” şeklinde konuştu.

 

 


Yorumlar (1)