• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:00
 
Ataşbank, Erdoğan'a güveniyor

Ataşbank, Erdoğan'a güveniyor

 

(Haber merkezi)- Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ataşbak, 22 Yaş Altı Büyükler Ferdi Boks Şampiyonasında ikinci olan Utku Erdoğan 'ı kabul etti.

-Ataşbak:" 22 Haziran-1 Temmuz 'da yapılacak olan 18.Akdeniz Oyunlarında Ülkemize madalya ile döneceğine inanıyorum."

 

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Avustralya ’da düzenlenen “22 Yaş Altı Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası”nda 75 kiloda ikinci olan Utku Erdoğan ile babası ve aynı zamanda Boks Antrenörü olan Ercümend Erdoğan’ı makamında kabul etti.

Adana’nın adını duyurmasında büyük katkısı olan Utku Erdoğan ile gurur duyan Ataşbak, “Utku'nun 22 Haziran -1 Temmuz tarihleri arasında  İspanya'nın Tarragona kentinde  yapılacak olan 18. Akdeniz Oyunlarından ülkemize madalya ile döneceğine inanıyorum. Antrenörü olan babasının sayesinde Utku daha iyi yerlere gelecektir. Utku Adana’da alt yapıda bulunan çocuklara rol model olacaktır. Gerçekleştirilecek müsabakada kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Boks Antrenörü Ercümed Erdoğan, Adana’nın adını duyurmak için çaba sarf ettiklerini ifade ederek, kendilerine sıcakkanlı yaklaşan ve destek veren Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a katkılarından dolayı teşekkür ederek, “ Utku ile sıkı bir antrenman programı yapıyoruz. Her geçen müsabakada Utku’nun performansı daha da artıyor. İnanıyorum ki bu çalışmalarımızın karşılığını alırız” dedi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


Yorumlar (1)