• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:47
 
Aslan: Aday değilim, partimin emrindeyim

Aslan: Aday değilim, partimin emrindeyim

 

(Haber Merkezi)- 24 Haziran seçimlerinde ismi Milletvekili aday adaylığında konuşulan Harita Mühendisi Hasan Aslan, “ Bu seçimlerde ben aday değilim. Partimin emrindeyim ve verilecek olan her görevi yapmaya hazırım” dedi.

Aslan, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi.” Değerli yoldaşlarım sevgili dostlarım, çok genç yaşlarımdan bu yana siyasetin içindeyim ve ülkemin geleceği için mücadele ediyorum. Ülkem de kardeşliğin, barışın ve huzurun tesisi için bu güne kadar her türlü fedakarlığı yaptım yapmaya da devam edeceğimi beni tanıyan dostlarım çok iyi bilirler. 
Siyasette ve yaşamımın her alanında benim için olmazsa olmazım, kazanılanın eşit paylaşılması yani emeğin mutlaka hak ettiği karşılığı bulmasıdır.

Beni tanıyan her kes bilir ki, partim ve inandığım ilkelerim uğruna hiç bir şey beklemeden, eğilmeden, bükülmeden, dolanmadan üzerime düşen görevi bu güne kadar karşılıksız yapmış biriyim Türkiye’nin bu zor günlerde daha fazlasını yapak zorundayım, zorundayız.

24 Haziran 2018 de yapılacak Mv.Seçimlerinde, AKP'nin ülkemizi Düşürdüğü bu kötü durumdan kurtarmak için mücadele etmek dururken Ben ne olacağım değil ülkem ne olacak demenin zamanıdır.Böyle bir ortamda Milletvekili olmaktan öte partimizin ve halkımızın, ülkemizin zaferinin çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle Adaylık başvurusu yapmayı düşünmedim. Ancak Bu süreçte Partimin bana vereceği üyelik dahil görevi her ne olursa canla başla yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Saygılarımla.”

 


Yorumlar (1)