• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 18:16
 
Alihan,Şulesi’ne kavuştu

İncirlik İlçesi’nin sevilen isimleri’nden İncirlikspor Kulüp 2.Başkanı Cumali Irmak’ın oğlu Alihan ile Tosunoğlu ailesi’nin güzeller güzelikızı Şule’nin düğün merasimi geçtiğimiz cumartesi günü akşam Panorama Park’ta gerçekleşti.Irmak ve Tosunoğlu Aileleri’nin bu mutlu gününe çok sayıda isim tanıklık ederek gecenin geç saatlerine kadar doyasıya bir şekilde eğlenme fırsatı buldular.

 

Gece’nin prensesi ve prensesi Şule-Alihan çifti şüphesizki sevgilerini evlilikle perçinlemenin mutluluğu gözlerinden okunmaktaydı. Çift,” Birbimizi severek dünya evine girme kararı aldık. Kararımızı destekleyerek onaylayan aile büyüklerimize çok teşekkür ediyoruz. Allah her seven çifti birbirine kavuştursun. İnşallah,mutluluğumuz bir ömür devam eder.

Gerçektende mutluluğumuzu kelimeler ile anlatamayız”dediler.

 

Panorama Par8k’ta yapılan düğün merasimi’nde ençok yorulan isimlerinbaşında ise Damadın Anne ve Babası Semra-Cumali Irmak isimleri gelmekteydi. Her anne ve baba’nın hayatta ençok görmek istediği şeyin evlatları’nın mürvetini görmek olduğunu dile getiren Semra-CumaliIrmak,” Ne mutlu bizeki bu ana şahit olduk. Bizlerin yanında olan eş,dost,akraba ve sevenlerimize teşekkür ederiz.Gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Aile büyükleri olarak her zaman destekçileri olacağız.Yeterki onların mutlulukları devam etsin”

diye konuştular.Gelinin anne ve babası Şehri-Mehmet Tosunoğlu’da,düğünde davetliler ile yakından ilgilenerek en iyişekilde eğlenebilmeleri adına büyük bir çaba sarfettiler. Onlar da,evlatları’nın en mutlu gününde olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

 

KİMLER KATILDI ?

Şule-Alihan ikilisi’nin düğününde,Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ASKF Başkanı Ahmet Bozan,ASKF Genel Sekreteri Ergin Ulun,ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Can,Hüseyin Arat,İncirlik eski Belediye Başkanı Vedat Karadağ, Adana Demirspor Kulübü eski yöneticileri’nden İşadamı Ramazan Çimen,Anadolu19 Mayısspor Kulüp Başkanı Senayi Yıldız,Baklalıspor Kulüp Başkanı Murat Mert ile çok sayıda davetli topluluğu hazır bulundu.

 

HABER:ÖMER DEMİR

 

 

 

 

Cumali-Semra Irmak

 

Mehmet-Şehri Tosunoğlu

 

 

Alihan-Şule 

 

Panorama Park 


Yorumlar (1)