• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 17:48
 
Akan ev ev geziyor

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı seçmenden ‘Gelecek için’ oy istedi

 

(Haber Merkezi)- Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Çalışmalarını Tam Hız Sürdüren AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, Gülbahçesi, Bey ve 200 Evler Mahallerinde Vatandaşlar ile Bir Araya Geldi.

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN HİZMETE OY VERİN

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, vatandaşlar ile bir araya geldiği SKM toplantılarında yaptığı konuşmada AK Parti’nin vatanına milletine hizmet amaçlı kurulmuş bir parti olduğunu vurgulayarak, “Türkiye’nin ve ilimizin geleceği için hizmete oy verin” dedi.

AK Parti’nin tek amacının millete hizmet etmek olduğuna işaret eden Akan, “AK Parti’den önceki tüm hükümetlerin milletimiz için yaptıkları hizmetlere bir bakalım, bir de AK Parti hükümetlerinin yaptıkları hizmetlere bakalım. Cumhuriyet tarihinde yapılmayan birçok hizmetlerin çok kısa bir süre içerisinde AK Parti’de yapıldığını görürsünüz. Bırakınız köylerin yolu ve suyu olmamasını, şehirlere mahallelerin yolu, suyu, okulu hatta şehirlerde tam kapasiteli hastane yoktu. AK Parti ilk kurulduğunda vatandaş odaklı hizmet anlayışını bir an önce hayata geçirmiştir. Eğitimden, sağlığa, alt yapıdan, üst yapıya kadar dev projeleri çok kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmuştur. AK Parti’ye verilen oylar, vatandaşlara hizmet olarak dönmüştür” diye konuştu.

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

 “Ülkemizin geleceği için bizlere çok iş düşüyor” diyen Akan, kapılarını açarak, kendilerine ev sahipliği yapan vatandaşlara teşekkür etti.

HİZMET KAPISINA HOŞ GELDİNİZ

Ziyaret, AK Parti’ye gönül vererek, yeni üye olanların üyelik koçanları AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan’a teslim edildi. Akan ise, yeni üye olan partililere “Milletimize hizmet kapısına hoş geldiniz” demesinin ardından toplantılar karşılıklı sohbet ile son buldu.

 


Yorumlar (1)