• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 16:07
 
AK Parti’nin ilk kadın Aday adayı: Arzu Kılçık

AK Parti’nin ilk kadın Aday adayı: Arzu Kılçık

 

(Haber Merkezi)- 24 Haziran genel seçimler öncesi Milletvekili aday adaylığına başvuran isimler gün geçtikçe çoğalıyor. Adana’da AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için başvuran erkeklerin yanı sıra ilk kadın aday ise Uzman Dr. Arzu Kılçık oldu. Arzu Kılçık başvurusunu Adana’nın  tanınmış iş adamı olan eşi Murtaza Kılçık ile birlikte il binasına giderek dilekçesini seçim işlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Benlice’ye teslim etti. “Doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım ve sevdalısı olduğum şehrime ve insanlarına faydalı olmak için bu ulvi göreve talibim” diyen Kılçık; bağlı olduğu partisinin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgüyle bahsetti.

UNUTULMAZ HİZMETLER

Arzu Kılçık; “Her anlamda ülkemizi kalkındırması ve muasır medeniyetler seviyesine çıkarmasından dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza her konuda minnettarız. Çok şanslıyız. Ülkemizle birlikte ilimizde de hükümetimizin hayata geçirdiği hizmetler ve reformlar tarih boyunca asla unutulmayacaktır.” diye konuştu.

“TARİH YAZACAĞIZ”

24 Haziran’da tarihsel bir ödevi yerine getirmenin heyecanı ve hazırlığı içinde  olduklarını ifade eden Arzu Kılçık, “Milli iradeyi iliklerine kadar özümsemiş ve 16 yıldır milletin partisine desteğini esirgemeyen milletimiz yine 24 Haziran’da tarih yazacaktır. Adana’mızı yaşanabilir şehirler arasında ön sıralara getirmek için de elimden gelen gayreti göstereceğim.” Dedi.

 


Yorumlar (1)