• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 21:38
  WhatsApp
AK Gençlik basınla buluştu ÖZEL HABER:İNCİ YILMAZTÜRK

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

 

 

GENÇLERİN PARTİSİ

AK Parti İl Gençlik Kolları genç belediye meclis üyelerini tanıttı. Cumhur İttifakı adayları olarak oldukça iddialı olduklarını belirten gençlerin düzenlediği toplantıya AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Selam Özboyacı da katıldı. Genç belediye meclis üyesi adayları kendilerini tanıtırken, Özboyacı AK Parti'nin herkesin partisi olduğu kadar, özellikle gençliğin de yer bulduğu parti olduğunu vurguladı.

GENÇLERE YAPILAN YATIRIM

Ülkemizde oldukça yüksek oranda genç seçmenin olduğuna dikkat çeken Selam Özboyacı, 'Türkiye’nin bugün en büyük gücü ve potansiyeli gençlik dersek yanılmış olmayız. Almanya’da üniversite okuyan , üniversite öğrencisi sayısıyla Türkiye’de üniversite okuyan öğrenci sayısı  arasında nerdeyse  3 kat fark var. Biz 3 kat daha genç nüfusa sahibiz.  Dolayısıyla biz bu genç nüfusu doğru kullanırsak, doğru bir istikamet çıkarabilirsek, Türkiye daha aydınlık  ve daha parlak olacaktır.  Gençlere yapılan hiçbir yatırım boşa gitmez.Bunu en iyi bilen bu vizyona en çok sahip olan  ve gençlere  en çok sahip çıkan lider tabi ki Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.'dedi.

GENÇLER ÜSTÜN PERFORMANS GÖSTERMELİ

Genç meclis üyelerinin oldukça üstün performans göstermeleri gerektiğini vurgulayan Özboyacı, 'Cumhur İttifakı'nın kazanması için elimizden gelen bütün gayreti gece demeden, gündüz demeden çalışarak gerçekleştireceğiz. Bu konuda özellikle genç meclis üyelerinden ekstra performans bekliyorum. Diğer meclis üyeleri 1 efor sarf ediyorsa sizlerin 3 katı kadar daha fazla  efor sarf etmeniz gerekir.  Meclis üyelerimiz bir kapı çalıyorsa sizin 20 kapı çalması lazım ki gençleri  koyduk ne güzel  çalışıyorlar,  bizim yüzümüzü ağarttılar,  keşke daha fazla genç koysaydık dedirtebilelim. 'diye konuştu.

 


Yorumlar (1)