• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Şubat 2019
  • 02:48
 
Adanaspor’da suratlar asık

 

 

Önceki gün akşam 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda konuk ettiği  Boluspor'a 2-1 mağlup olan Adanaspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, rakip ekibi tebrik etti.Arslan, iyi bir takıma karşı mücadele verdiklerini söyledi.

Kötü gidişatı düzeltmeliyiz

Daha organize olabileceklerini ama başaramadıklarını ifade eden Arslan, şöyle konuştu:"Maç öncesi düşündüklerimizi gerçekleştiremedik. O öz güveni de bulamayınca, trajikomik bir gol yedik. Maç 1-0 oldu ve sonrasında hatalar ve telaş geldi. Daha sonra 2-0 oldu. Maçın gidişatını değiştirecek ne tempo ne de oyun vardı ve karşılaşma 2-1 bitti. Kazandıkları için Boluspor'u tebrik ediyorum."Arslan, kötü gidişatı düzeltmek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Özür diledi

Adanaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan,Boluspor karşılaşması sonrasında 39. dakikada oyundan çıkan futbolcusu Famoussa Kone’yle ilgili gelen “Kone’nin başı dönüyordu, oyundan çıktı. Durumu nasıl?” sorusuna; “İnşallah hamile değildir” cevabını verdi.

 

‘Haddimi aştım, özür dilerim’

Bu sözlerinin ardından Ajansspor’a konuşan Cihat Arslan, “Maç sonrasında mağlubiyetin stresi ve Kone’ye sitemle haddimi aşan bir yorum yaptım. Kamuoyundan özür diliyorum” dedi.

 

 

 

 


Yorumlar (1)