• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 04:40
  WhatsApp
Adanaspor toplanıyor

Altay beraberliği ile hayata dönen Adanaspor’da milli maç arası bugün sona erecek. Turuncu-Beyazlı takım bugün Osman Yereşen Tesisleri’nde toplanarak İstanbulspor maçının hazırlıklarına başlayacak. 3 günlük izin sona erecek ve çalışmalar start alacak.

Konya ile hazırlık maçı

Milli maç arasını iyi değerlendirmek isteyen Adanaspor hafta sonu hazırlık maçı yapacak. Konya’da Konyaspor ile özel maç yapacak olan Adanaspor, bu karşılaşmada oynamayan ve yeni gelen oyuncularını görme şansı bulacak. Konyaspor maçı cumartesi günü saat 17.30’da oynanacak.

Kone idmana çıkacak

Adanaspor’un yeni transferi Fomussa Kone Adana’ya geldi. Malili golcü bu akşam tesislere gelerek ilk idmanına çıkacak. Transferin son gününde Kone’nin lisansının yetişmesi için büyük çaba sarf edilmişti. Golcü futbolcunun çalışmalara başlayacağı ve kısa zamanda hazır hale geleceği açıklandı. 

Sakatlar iyileşiyor

Sezon başından bu yana sakatlarla uğraşan Adanaspor’da İstanbulspor maçı öncesi sakatların hazır hale geleceği belirtildi. Onur Akbay Altay maçı ile oynamaya başlarken, Renan Diniz’in milli maç sorası hazır olacağı, Robert Feczesin’in de İstanbulspor maçına yetişeceği açıklandı.


Yorumlar (1)