• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 18:36
 
Adana’da İKONCAN rüzgarı

5 parmağında 5 marifet olan İvana Sert, Adana Optimum’da adını taşıyan ürünleri tanıttı

 

 (Haber Merkrezi)-Moda tasarımcısı, sunucu, stilist ve manke, sosyal medyanın tartışmasız İKONCANI İvana Sert, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte sevenleriyle buluştu.

AVM’deki Watsons Mağazası’nda kendi adını taşıyan yeni ruj koleksiyonunu tanıtımını yapan İvana Sert, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ziyaretçiler ünlü ismi yakından görüp sohbet etmenin yanı sıra makyajın incelikleri konusundaki deneyimlerinden de yararlandılar.

Makyajın olmazsa olmazı olan ancak birçok kadının kısa sürede silinmesinden yakındığı rujun kendi adını taşıyan marka ile kalıcılık özelliğinin bulunduğunu anlatan İvana Sert, bunu da uygulamalı olarak gösterdi. İvana Sert,  kadınlara rujun özelliklerini uygulamalı olarak anlattı.

İvana Sert,  ziyaretçiler için ürünlerini imzalayıp, bol bol fotoğraf çektirdi. 

Etkinlikte, hayranlarıyla sohbet eden İvana Sert, makyajın küçük yaşta her kız çocuğu gibi kendisinin de ilgisini çektiğini söyledi. Sert, “Büyürken ve mankenlik yapmaya başladıktan sonra çekim, defile ve televizyon programında hep makyajımı kendim yaptım. Bugüne kadar yüzlerce farklı makyaj ürünü kullandım. Bazı ürünleri çok sevdim bazı ürünlerden de hoşlanmadım.”dedi.

 “İNANMADIĞIM BİR ÜRÜNÜ KULLANMADIM”

Hiçbir zaman inanmadığı bir ürünü kullanmadığını dile getiren Sert, yıllardır kameraların önünde çok yüksek ışıklara maruz kaldığını, bu sebepten bazı ürünlerin yan etkilerini fark etme şansını yakaladığını kaydetti.

İvana Sert, uzun suren çekimler esnasında kullanılan çoğu makyaj ürününde özellikle de rujda bozulmalar gördüğünü belirterek, “Hatta bazıları dudak üzerinde hem çatlama hem de pürüzsüz yapının kaybolmasına sebep olmaktaydı. Bu durumun yarattığı kötü histen sıkıldım ve kendi adım altında bütün bunlardan uzak bir ruj üretmeye karar verdim. Gösterilen yoğun ilgi doğru bir iş yaptığımızın kanıtı oldu.” dedi.

 

 


Yorumlar (1)