• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2019
  • 04:31
  WhatsApp
Adana barosunun Şık Avukatları

Adana Baro tesislerinde resepsiyona katılan Avukatlar şık giyimleriyle adeta birbirleriyle yarıştılar.

ÖZEL HABER:SERDAR AKIN

Her yıl geleneksel olarak yapılan yeni adli yıl açılışı sebebiyle verilen resepsiyona katılan Avukatlar şık giyimleriyle adeta birbirleriyle yarıştılar.

Adana barosunun geçtiğimiz gün vermiş olduğu resepsiyonda davetli Avukatların birbirinden şık kıyafetleri ile adeta yarışma havasını verirken gecenin göze batanları yine kadınlar oldu. Kadın avukatların erkek avukatlara  oranla daha şık kıyafetleri ve makyajları dikkatleri çekerken günün anlamını ne kadar ciddiye aldıklarını göstermiş oldu.Bu arada genç avukatların ise Sonbahar mevsimine uygun tarzları tüm davetliler tarfından ilgiyle izlenirken bol bol fofroğraf çektirmeyide unutmadılar.Gecenin geç saatlerine kadar devam eden resepsiyonda avukatlar doysıya eğlenerek beraber olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Bu arada en çok şık olarak baro başkanı Veli Küçük olurken tüm avukatlara örnek oldu.Resepsiyonda genelde erkek avukatlar koyu renkleri tercih ederken kadınlar mevsim renkleriyle adeta göz kamaştırdı.Davette grup meganın söylediği şarkılara eşlik eden hukukçular bol bol dans ederek geç saatlere kadar eğlendiler. 

 

 


Yorumlar (1)