• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:00
 
2.Amatör Küme tamgaz

2.Amatör Küme tamgaz

 

2.Amatör Küme Futbol Ligi’nde heyecan tüm hızıyla devam ediyor.Geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü oynanılan karşılaşmalar sonrası’nda A Grubu’nda İmamoğluspor,B Grubu’nda Sarıçam Burukspor,C Grubu’nda ise Sarıçam Belediyespor zirvede yer almaktalar.

 

 

İMAMOĞLUSPOR ZİRVEDE

A Grubu’nda İmamoğluspor bugüne kadar oynadığı 9 maçta,8 galibiyet,1 mağlubiyet elde ederken henüz beraberliği bulunmamakta.Attığı 30 gole karşın kalesi’nden ise 7 kez topu çıkarmak zorunda kaldı. Lideri, Karşıyakaspor,Pınar Cesurspor,Gülpınarspor ve Çukurovaspor izlemekte. Kozan Esnafspor,Yüreğirspor ile Yeşilevlerspor’da sıralamayı takip etmekteler. Seyhan Mavi Bulvarspor Kulübü sezon başı’nda ligden çekilmişti.

 

SARIÇAM BURUKSPOR KAYBETMEDİ

B Grubu’nda Sarıçam Burukspor fırtınası esmekte. Mithat hoca ve talebeleri geride kalan 8 haftada henüz puan kaybına uğramadı ve 24 puan ile liderlik koltuğu’nda oturmakta. Lideri 18’er puana sahip Güneşlispor ile Çukurova Gençlerbirliği takımları takip etmekteler. Seyhan Kurtuluşspor orta sıralarda bulunmakta.Ceyhan Demirspor,100.Yılspor,Kunduracı Esnafspor ve Gazipaşaspor’da alt sıraları oluşturmaktalar.

 

SARIÇAM BELEDİYESPOR

NAMAĞLUP LİDERLİK KOLTUĞU’NDA

Sarıçam Belediyespor engelleri bir bir aşıyor. Seazon başı’nda oluşturduğu güçlü kadro ile parolasını Birinci Amatör Küme olarak belirleyen ekibin 8 haftadır bileği bükülmüyor. Lider, bugüne kadar oynadığı haftalarda fileleri 42 kez havalandırma başarısı gösterdirken kalesi’nde ise 8 gol gördü. 16 puanlı Mercimekspor ile 15 puana sahip Toroslar 1922 2.ve 3.sırada yer alırken Suluca,G.Adanaspor,Kabasakal,Adaspor ve Adanagücü sıralamayı takip etmekteler.

 

 

HABER:ÖMER DEMİR


Yorumlar (1)