• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Mart 2019
  • 06:14
  WhatsApp
11 yeni transferin lisansı tamam

Yeni sezonda 11 oyuncu transferi yapan Adanaspor, bu futbolcuların tamamının lisanslarını çıkardı. Ahmet Dereli, Alpay, Berkan, Yener, Hayrullah, İrfancan, Onur, Özer Enes ve Renan Diniz’in yanı sıra yeni transferlerden Abdülkadir, Bumba, Emre Can, Enes Akyol, Eren Keleş, Gökhan Sazdağı, Göksu, Hakan Barış, Kenan Karışık, Robert Feczesin ve Veli olmak üzere 11 yeni transferin de lisansları çıkartıldı. Toplamda 20 futbolcunun lisansı çıkmış oldu.

Büyükşehir’den ek sefer isteği

Adanaspor, cumartesi günü oynayacağı Elazığspor karşılaşması sonrası taraftarının mağdur olmaması için Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığına yazılı bir dilekçe ile başvurarak ek sefer isteğinde bulundu. Dilekçede şu görüşlere yer verildi: “Cumartesi günü Elazığspor ile oynayacağımız maçın başlama saati 21.45 olması nedeniyle taraftarımızın ulaşım sorunu yaşamaması için maçın bitiş saati olan 23.30’da şehrin uzak noktalarına ve ulaşım sorun teşkil eden güzergahlara otobüs ek sefer konulmasını rica ederiz.”

Maraton 15, Kapalı tribün 30 TL

Cumartesi günü saat 21.45’te Elazığspor’u konuk edecek olan Adanaspor’da maç bilet fiyatları açıklandı. Elazığspor karşılaşmasında maraton tribünü biletleri 15, kapalı tribün 30 ve misafir takım tribünü ise 19 TL’den satışa çıkacak. Güney Kale Arkası tribünü ile ilgili bilet fiyatı açıklanmadı.


Yorumlar (1)